Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

Helus

Ahojte baby ja som teraz prisla z prace dala som si kaffe,a citam si vas.Ranajky-cerealie+ jogurt,olovrant- jogurt,obed- ryza+ cina z fazule pikantne,mnam,a olovrant asi melon,a vecera varene jajicka+ zeleninovy salat,budem mimo domu vecerat.Drzte sa a piste.

Valika146

ahojte, tak ja dneska zase začínam ďalej ako vždy, víkend som mala celkom fajn len to jedenie, to bolo zlé opekačka, guláš, grilovačka no veď poznáte.
Dneska som mala na raňajky ovsené vločky s hrozienkami a so sušenými banánmi, aj keď neviem či tie banány sa mohli na raňajky ale zvýšili sa nám od včera tak som si dala a k tomu ešte mlieko a bolo to celkom chutné a dosť ma to nasýtilo takže obed som jedla až okolo 13. na obed polievka zeleninová s rezankami plus jogurt.
tak baby držte sa :)
len nejako sa to tu až ták nehýbe ako kedysi čo to ha?

Helus

Ahojte kocky tak ja uz konecne pisem z 3 laptopu,tak dufam,ze sa nieco zase neposerie na nom.Dnes uz mam za sebou bicikel 30 minut,a vaha rovnaka nic neslo zatial dole,ale nevadi,cm idu pomaly prec,a to je dolezite pre mna,a nestresujem sa som so sebou spokojna,snazim sa dalej,ziadne sladkosti mi nechutia,nahradzam to ovockom,melonami,marhulami,a miilujem jablka.peknu nedelu vam prajem.

Helus

Ahojte baby ja seriem cely sistem novy laptop co som kupila pred tyzdnom som musela odniest do obchodu bola tam vada od vyrobcu,a teraz som s novym co sa musi nainstalovat,tak som si vas necitala a teraz som na navsteve tak od tial pisem,pekny vikend vam prajem.

Kristinkita_1

A aj dnes tomu je tak -

ranajky - ziadne lebo som letela do špitálu s pacientom na procedury.
desiata - jablko
obed - jedla som po 12stej - 3 tvarohove gule s ceresnovou polevou
olovrant - veeela vody
vecera - tosom strasne zvedava :) ale vcera to bol melon a 4 krajce chlebba s maslom
No co vam poviem - cele zle!!!

Kristinkita_1

Ahojte kocky,

ako vam to ide v tych horucavach?
MNe hrozne, ja som pribrala 2 kg. :))))
A uz mi je z toho smiešno. Sloniatenko budem sa drzat tvojho mysslenia. Proste sa nezatazovat nespkojnostou so sebou samou.
Ako ste na tom vvy? Ja som asi ojedinely pripad ale ja neznasam leto. A zle sami chudne. Je sice dost ovocia - ale aj v zime a jeseni je ho dost. Pre mna je ideal na redukciu hmotnosti jesen-zima, aj minule obdobie som dala 4kg dole a teraz vlete ich naberam spat. A takto sa to toci.
Mne proste v lete chuti - zmrzlina, na kupaliskach nenajdete zeleninovy salat,(asponja som sa s ym nestretla) tak hladna neotanem a tak si dam hotdog, langos, hamburger,,,, aj ked len ojedinele. Cez den pijem kvantum vody a vecer ked jeprijemnejsia teplota na mna pride hlad... aj ked sa nepprejedam ale predsa,,, ked clovek striedmo je cez den a podvecer si da grilovane masko...
No tisko zavidim vam ktrym sa chce po takom teple sportvat a pekne papat.

sloniatko

valika ale ano ale chudnutie menim za zdavsie stravovanie ziadne stresy z jedla a radost zo zivota :) valika drz sa a menej cokose :) helus budes v praci kocka :)

Helus

aHOJ VALIKA,len ziadne stresy a hlavne nie kvoli postave,musime sa mat radi,a potom aJ CHUDNUTIE POJDE.MAM JEDNU ZNAMU KTORA PRED PAR ROKMI KRASNE SCHUDLA,A PYTALA SOM SA JEJ VTEDY,CO ROBILA,A JEJ ODPOVED BOLA CHUDNUTIE ZACINA V HLAVE,A JE TO SVATA PRAVDA,BABY JA UZ LETIM S NOVOZ FRIZUROU DO PRACE,ZATIAL PAAAA.

Valika146

sloniatko tak si sa rozhodla nejdeš pokračovať ďalej?
ináč ahojte baby tak ja sa vám priznám posledné dni mi to nejde :/
čokoládky a keksíky a koláče ach :/
moja chyba no :(
ale napriek tomu sa nevzdávam.
Len keď moja mamina varí len to naj naj jedlá a ja nemožem odolať, ale snáď sa ešte pohnem do predu a budem zo seba rada :)
na váhe som nestála asi 3 týždne ach jaj :/ až sa bojím na ňu stupnúť že aké čislo ukáže.
Stále som v stresoch doma vonku priateľ, dokonca máme isť na kupalisko až mám z toho strach že ako tam ja budem vyzerať a tiež dovolenka sa tiež blíži a ja len stresy a stresy a nič len čokoládu jem :/
držte palce snáď bude dobre:) potom sa ozvem a vy babenky držte sa a pozdravujem :)