Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

sloniatko

helus ty asi vies o com pisem :) a blahozelam k narodeninam heluska Vsetko najlepsie Ti prajem moja zlata blahozelam aj k tym cm co ti ubudaju :)
kristinka moja pozri ja som tiez tucnejsia ako by som chcela ale hlavu hore a najdi na sebe to pekne a nedepkuj.to ja mam tiez trosku depku z plaviek...ale moj terajsi pristup pre depku nema miesto :) som aka som sme ake sme snazme sa aby sme boli spokojnejsie veselsie krahsie a pojde to :) zivot si treba uzit :) anie furt depkovat a stresovat :) hlavu hore :)

Kristinkita_1

Sloniatenko aj ja tu s tebou budem. Ja prave naopak nechudnem, ale priberám. Teraz v poslednej dobe som si vobec nedavala pozor. A v juli ideme na dovolenku partia a ja som zo všetkých tých bab najširšia ://// juuuj ale ma to stve. Musím už konečne aj ja nájsť tu stratenú sebadisciplínu.

Helus

Ahojsloniatenko moje,super ziadne depky uz nebudu,aj ja som tym vsetkym presla,chudla som od svojich 20 rokov,a minuly tyzden som mala 47.TO bol len kolotoc vaha hore a vaha dole,citim sa fajn zdravo sa stravujem,mala som posledny krat 64 kil,ale v piatok sa vazim,potom napisem.A to som sa v minulosti kazdy den vazila.Baby pekny den vam prajem.

sloniatko

ahojte baby.tak ja som sa rozhodla ze sa nebudem len lutovat ale zacnem sa mat rada a nebudrm stale rozmyslat co mozem jest a co nie a potom mat depku z porusenia a tak dookola.proste sa budemmat rada ved som pekna baba aj ked mam o 10kg viac ako by som chcela sle som a hotovo ved su aj horsie veci ako ta moja vaha.chudnut chcem to ano ale nikam sa nebudem ponahlat ani sa stresovat ze co som xjedla a co nie.nerobi mi to zrovna najlepsie ked sa u mna syrieda ze bud-chudnem a secko uplne dodrzujem alebo jem pekne a aj hresim a mam potomz toho nervy alebo ked si poviem ze je to jedno a jem hocico alebo ked rozmyslam ze kto ma v chudnuti pravdu a akeho planu sa budem co najviac drzat a ked to trosku pokazim zas velke sklamanie a stres a tak furt dookola a to ja nechcem takze idem sa mat rada a povedala som si ze sa budem snazit zdra vsie stravovat ale ak si dam nieco menej zdrave tak neva.nechcem uz furt len premyslat nad mojim chudnutim-nechudnutim radsej chcem mat radostzo zivota.a nie takeyo psycho furt :) tak pekny dnik kocky a k tomu mojmu rozhodnutiu prispelo i to ze som si konecne uvedomila ze aj na mne je i to pekne.konecne sa mi odkedy som tucnejsia podarilo spokojne si nakupit saty a povedat si ze v nich vyzeram dobre :) takze tak :)

Helus

Ahojte baby,vidim,ze sa moc nedari,ale nastartujte sa,mne ubudaju cm,a mala by som sa odvazit.Citim to krasne na nohaviciach,su mi volnejsie,to sa nechvalim,len konstatujem.Davam si pozor,to je jasne,ale nedrzim ziadne diety,to nema vyznam.Kamosky pytaju diety,aby som poradila,ale to nema vyznam,radsej pomaly,a bez joja.Baby drzte sa,a nezufat,kazdy ma blbe dni,ked je nezdravo,aj ja mam niekedy taky den.

baculka

Sloniatenko ja som to takisto mala tak, že na raňajky 4-5 krajcov chleba a o 2 hodiny polka vianočky a držžala om si tých 58-59kg na 268 cm ... to je v podstate to čo chcem najskôr dosiahnúť, vtedy vyzerám fakt super, žensky tvarovaná no zároveň štíhlunko ...
Tieto dni sa mi ale tiež moc nedarí

včera aj dnes bol aj koláč, inak jem v podstate vela ovocia hlavne ale dnes už som bola preovcnená tak som zjedla kopec cestovín večero pol 8 a necítim sa dobre ... Zajtra už musím ísť dokonalo bez chybičky pretože je leto a ja sa chcem aspoň cítiť fit :)
Držím palce baby moje :)

sloniatko

maoam asi nepoznam.. :( ale ako na to?ach jaj.no ked som asi pred 3r mala 52-53kg tak som jedla zle vtedy som sa voobec ani nesnazila zdravo jest.jedla som tak ze vacsinou rano nic a prve jedlo az okolo obeda a potom az vecer aj v noci.vtedy som este zila doma takze som jedla va csinou co bolo a mama teda zdravo nevarila-palacinky zahustovane o
macky bocik veeela oleja muky zasmasky...malicko zeleniny a ovocie skoro vibec do toho sirupy coly a kofolka obcas sladke ale ziadne prezieranie lebo vtedy pre mna jedlo nic neznamenalo len frisko nieco zjest aby som nebola hladna no samozrejme ze som sana jedlo i tesila ale inak ako teraz proste len ze bude rezen ze dobre chutimsi ale nebola som nim posadnuta myslim tym jedlom.neriesila som to