Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

Helus

Ahojte baby vidim,ze vam toide ja dnes ranajky jablka+ melon.aj desiata a obed tarhonu+ marinovane sampiony+ kapustovy salat.snazim sa ale neprehanam to,dost sportujem teraz zato sem ani nemam cas chodit a teraz idem plavat,takze sa mi tu drzte,a pekny den vam prajem.

Valika146

ahojte baby moje chcela by som sa vás opýtať či si je dobré si dať na obed karfiol?
ale asi vyprážaní asi nie? že?
lebo mne chuti aj taký varení.
ďakujem za odpoveď :)
aké mate počasie kočky?
u nás strašne teplo dusno ale žiadne slnko :/
krásny deň želám.

dana660xz

baculka nadherny jedalnicek. a ako bolo vo francuzsku? kde vsade ste boli? ako dlho ste boli? co sa ti najviac pacilo, chutila ti francuzska kuchyna?
sloniatko super, krasny jedalnicek, ja dnes tiez planujem ist nakupit vela ovocia vsetko mi doslo. mam chut na nektarinky, broskyne a marhule a melon :)
ja dnes zasa na ranajky chlieb celozrnny domaca cicerova pomazanka (uvareny rozumixovany cicer+ troska olivoveho oleja + horcica) k tomu biela redkovka, na obed bude cicerova polievka (cicer, mrkva, zemiak) a po obede planujem ist do obchodu a nakupit si ovocie. na olovrant mam este aj vyzivu jablkovu, k tomu si mozno dam aj piskoty, spaldove, dobrota, vyskusajte, nie su take sladke ako obycajne. a vecer ideme na kofcu, tak si dam zeleninovy salat s kozim syrom, v tom podniku to mam overene, je to priam famozne ;) drzte sa koceny a ziadne hluposti nejedzte!

sloniatko

dobre rsnko baby a ahoj baculka a dakujem :)
takze ja vcera na veceru polievka zeleninkova +zemiaky :)
dnes vlocky jav.sirup jogurt semiacka ananas,d-chleba natierka zelenina obed asi plesnivec zemiak zelenina olovrant jogurt ovocko vecera?pekny den kocky.

baculka

ahojte baby moje :)

Ja som sa dlho neozvala, bola som na výlete vo francúzsku a teraz je aj veľa školy :)

papám celkom pekne stále, ved v takomto teple to ani inak nejde,

DNes :
R- hrsť ovsených vločiek + lyžica medu + 1 kiwi
D- jablko
2D- jablko
O-125g riccoty + zel+čierne olivy+cherry paraddajky
Ol: čerešne - asi 400g
V : vodový melón :)

Sloniatenko budem tu stebou :) ja stále potrebujem chundúť takže ideme na to :)

sloniatko

danka dakujem krasne si zlata ty i maloam.mas pravdu ved musim zacat nech mam do dalsieho leta dufam 10kil dole!teraz musim pokracovat a dat prec tie kofce :) ja dnes-r -vlocky ananas jogur jav.sirup lyzicka. d-chlieb natierka zelenina.o-kare dusene kuskus zelenina ol-jogurt nektarinka a vecera?+som bola bmna kofce.

dana660xz

no sloniatenko nanuky rezne kofola? e eeeee to nejedz co si pipi? mas u mna skaredy cierny bod! no co si dnes papala? ako sa nam snazis?
ovocko papas ? mandarinky a tak? vela vody, sloniatko ja ta tu nenecham, pod do toho budem ta podporovat, bola by to velka skoda, vies 5 kil je dost. si vezmi ze si z batoha odlozila dve dvojlitrovky kofoly a este aj litrovku. no nejde sa ti bez tohto nakladu lepsie? a keby si este nejake tie "kofoly" z batou vyhodila, bolo by to uplne najlepsie. takze sup ukaz co mas v batohu, idem to odtial dostat! sloniatko leto nam tu doslova kope na dvere, neni cas na rezne a take somariny. vzchop sa moja, ideme dalej!
ja som napriklad dnes papala takto : R: chlebik, doamca cicerova pomazanka 8:30, potom asi 2 litre vody, z tepla a tej vody som nebola hladna tak az 12:30 lahka zeleninova polievka. mam v maraznicke rozmixovane ribezle na olovrant to bude pochutka. na veceru asi len salat. na taketo teplo to uplne staci. nemozes telo zatazovat reznami. do toho sloniatko 5 kilo mas dole si super, nepokaz si to prosim!

sloniatko

nie nemam..teda 1by tu bola ale ta by ma skor potapala..chudne uz koopu rokov asi furt a stale je rovnaka mozno i tucnejsia.ja potrebujem dakoho pri kom si nebudem moct povedat a teraz si dam a tak a ona neni v tomto silna ani trochu.ale mne stacia aj baby cez net a pokial z nej citim ze ona to zvlada a je silna tak si vzdy poviem ked ona tak i ja ale nemam taku.

Maoam

Sloniatko: dakujem ti velmi pekne, si zlata :-)

Nemas kamosku nejaku, myslim realne pri sebe, z tvojho okolia, ktora by do toho isla s tebou? Vies, ze by ste spolu robili sport, atd. Mozno potrebujes taku realnu podporu a spolubojovnicku?