Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

sloniatko

maoam tak ti drzim mooooc palce aby to dobre dopadlo.ja?no nic moc odkedy som dala dole tych 5kg idem dolu vodou asi je to i tym ze tu uz neni nik kto tu chudne so mnou.proste nemam daako volu a ni nic..jem nanuky i rezne i cola bola i kofola i sladke i chipsy boze..ale dnes sa uz snazim ist tak ako by som mala :)

sloniatko

ale ved to tu nemusi zaniknut si tu predsa ty ja a snad sa obcas ozvu i nase baby a mozno pridu nove.mall by sme daake zohnat :) baby ktore to tu citate pridajte sa

sloniatko

maoam ano na to jedno z toho 17.6 som ti zabudla odpusat bo poobede uz nemam cas ale to co si vcera pisala som si fakt ani nevsimla lebo som myslela ze tu nik nebol tak som sem nekikla prepac.a co tvoje operacie kedy ich mas?

sloniatko

ahoj danka a aku mas teraz vahhu?kolko si vlastne schudla?aj ja ti drzim palce nech ti to ide :)
maoam nik neodchadza len asi baby nemaju tolko casu a ja som zas nepisala lebo nebolo na co odpocedat a samej so sebou sa mi pisat nechce.je mi to luto ze to tu takto zanika...

dana660xz

inak baby neurazte sa ale tak teraz mi to pride ze si ideme vycitat kto kedy kde pisal a neodpisal. ved mame predsa kazdy aj ine starosti nez len pisat si kazdy den tu. ja by som tu rada pisala, dokonca niekedy spominam na casy, ked som tu bola pomaly 5 hodin denne ako sme si vsetko hovorili a tak a aj mne to chyba ale bohuzial okolnosti to u mna zariadili tak, ze nemam tolko casu na net.
tak sa nehnevajte , posielam vam vsetkym vela vela pozitivnej energie a sil!
krasny den koceny :)