Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

Kristinkita_1

Uz sa snazim. Ja som aj v podstate spokojna. Nestazujem sa, lebo jem zdravo a nie hluposti. Ked sa to podari, budem rada, a ak nie, svet sa nezruti.

Maoam

Kika, kedze vies, co ti vyhovuje a kedy je to lepsie, tak to jednoducho tak rob a mas :-). Menej na seba mysli, myslim v zmysle sebapozorovania a das to urcite.

Kristinkita_1

Áno, ach ta psychika :) ja to viem, ale je tazke to zmenit. Sú dni kedy jednoducho nemam cas sa tym zapodievatr, lebo su aj dolezitejsie veci ako mysliet na seba. A vtedy si uvedomim aky som mala fajn den (pokial ide o stravovanie sa a pohyb...).
Ja neidem bezhlavo k 50kilam :) jasne, kazdy by chcel ukazkovu postavu a veeela sebavedomia ale hlavou proti muru nepojdem. Mne ide len o to, ze sa necitim dobre. Nie je pdostatne ci schudnem, len ench som spoko.
Ale mne vyhovuje jesen a zima. Tak verim ze sa mi to podari ako kazdy rok. V lete priberiem aby som v zime mala z coho zhodit :D

carey

Baby ahojte, Kristinkita_1 presne tak ako radi Maoam, ja som prepla na iny rezim, cvicim 3x do tyzdna pre radost, papam uplne normalne, aj sladke, 1x do tyzdna som si vsimla ze zhresim aj viac, ale nic to. Neriesim to, citim sa super a takto to uz robim druhy mesiac a je to ovela lepsie.

Maoam

Kristinka, ano, teraz si to vysvetlila uplne super :-).
Ked ta tak citam, tak by som to zhrnula do toho, ze tvojim najväcsim nepriatelom je tvoja psychika.
A teda to ries.
Najlepsie by asi bolo, keby si sa vedome mentalne prepla do toho, ze nechudnes. Normalne zi, fitkuj, spravaj sa proste tak, akoby si tych 50 kg ci kolko mas za ciel, uz mala.
Chapes, co myslim? Ono akoby si sa v hlave casovo presunula uz do stadia v buducnosti :D.
A daj si cas a telo to da a pride bod, kedy sa telo s hlavou spoja a telo dobehne tu prepnutu hlavu :D.
Proste musis v hlave prepnut na iny model.

Kristinkita_1

Prepač Maoam ja sa niekedy vyjadrujem ako Talian. Som v Rakúsku tak asi preto :D
Schudnut 5 kg pri silnom, psychicky zdravom sebazapreni, si myslim, že nie je nič ťažké. Aj v priebehu pár týždnov t.j cca 6-10týždnov.

Ak by sa mi to podarilo, myslela som to tak, že uz by som váhu neriesila, lebo by som bola spokojna.
A teda u mna to funguje tak, ze akonahle prestanem na vahu, jedlo mysliet, nastavim sa na iny rezim. Jem normalne, nevyberam, ci pecivo, maso, vypprazane, ale kedze zaludok je stiahnuty, vahu si drzim t.z. to co zjem, to vybeham a vaha ostane, nemam potom tendenciu uz viac chudnut ani pribrat. Su dni kedy zjem viac, su dni kedy nestiham, telo si to vsetko kompenzuje? Uz je to vysvetlene lepsie? ;)
Lebo v stave, ked chcem schudnut myslim nato, co zjem a kedy, a ci to alebo to. No a ked sa moje myslienky uberaju smerom k jedlu, navstivim chladnicku :)
... teda ozaj svoje telo poznam, ked sa nebudem venovat jedlu, budem si chodit do fitka kvoli poteseniu a nie kvoli trapeniu sa s vahou...vtedy schudnem. Len dostat sa do toho stadia je tazke. Momentalne chodim len bicyklovat.

Apropo, dietu som nikdy nedrzala, lebo to neviem, ja by som to nezvladla.

Helus

ahojte baby ja dnes ranajky bagetu spaldovu+ mozarella+ ladovy salat,desiata- karelab,a obed bude zemiaky a lusky na prirodno,olovrant- acidko,alebo jogurt,vecera cicerova polievka,a kedbude hlad tak este nejaky kusok syra.Som poobede v praci tak to mam nakrabickovane.bABY PEKNY DEN VAM PRAJEM.