Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

Maoam

Baculka: gratulujem k - 1kg :DD, super! vidis, ze sa to pohlo

Helus: tebe takisto, kilo dole, baby, ste perferktne

Marijam: jeeeeeeej, vitaj moja, mne si tu uz velmi chybala, ako sa mas? na skolu ta vzali? pis pis :D

marijam, tak si zvedava, no tak ti uvediem moje posledne vazenie a meranie zpred 3dni :-)

vyska 165cm
vaha 55,5 kg

prsia 86cm (-1)
pas 70cm (-2)
boky 93cm (-1)
stehno 52,5 cm (-0,5)
speky 85cm (-1)

takze sa tesim :-), este nejake 3kg a 3cm a som v cieli :-)

marijam

Ahojte kočky :-) Tak poslušne sa vám hlásim po nejakom čase :-) Toooľko sa toho udialo!! Ako sa mi tu mávate??? Čo nového?? Ako pokračujete v chudnutí?? HM??? juuj ja som sa včera ráno vážila a váha ukázala 59 takže sa parádne udržujem!! :-P
Baby musím sa pochváliť!! Už nemávame nočné..to je pre mňa neskutočná úľava :-) :-) :-) Dnes mám voľno a zajtra ideme pekne ráno a potom víkendík :-)
Juuuuj a som hrozne zvedavá na vás ako sa vám darí :-)

Helus

Dobre ranecko kocky moje.Vidim ze este ziadne prispevky,od vcera.Ja teraz pijem kavu+ caj,a idem si uvarit ovsennu kasu,vcera som mala len zaliatu,a bolo mi tazko,tak dnes vyskusam varenu,a dam si do toho vykostkovane ceresne+ orechy+ trochu medu.Obed bude kuracie prso opecene+ brokolica+ trochu ryze.Prajem vam pekny den.

Helus

Ahojte baby
baculka dakujem ti za gratulaciu,a tvoj receptik na obed vyzera uzasne v piatok si ho spravim na obedik aj ja.vidim ze Danka ma vela prace ked nepise.

baculka

ahojte baby ja som sa dnes vážila a váha ukazovala 63,7 čo je skoro -1 kg , nie je to nič moc, ale na to že mi váha stála :) + o moc viac cvičím,
dnes R : 2,5 lyžice jačmenno-ražno-ovsených vločiek + jablko + med
D : hruška
O : cottage, mrkva, olivy čierne +zel, paradajka, 1 vajce atvrdo + kyslá uhorka všetko nastrúhané no mňam :)
D : jogurt + melón + med a asi 3 lyžice zemiakov omastených na cibuli :)

potom 1 hod bicykel a 1,5 hod, práca na záhradke :)

helus gratulujem ti krásne ! :) som velmi rada tvojmu úspechu :)

Sloniatenko : u mňa je normálka zjesť na raňajky tak 2 lyžice medu , + na olovrant znova ....... viem že kebyže ho obmedzím váha by šla dolu rýchlejšie ale ja ho proste milujem, a viem že ho budem jesť vždy takže sa mi neoplatí z neho uberať ked potom zas naňho nabehnem :D a hentá extrémna dávka bola asi 10 lyžíc :D

Helus

Sloniatenka neviem preco mi isla vaha dole,ked tak dlho stala,ale doobeda jedavam sacharidy ,co com pred tym nejedavala,alebo len malicko.Na dovolenku nejdem nikam doma+ zahradka bola som na welnese,a chcela by som ist aj v septembri,na take 4 dni.

Maoam

Sloniatko, skor viem, kde su hranice a nechcela som to vlani tym pekny ruzovo-hnedym plavkam urobit. Navyse fakt by to nevyzeralo esteticky...Vyzeralo to strasne, skoro 63kg na 165cm, no otras.
Teraz som ich vcera na seba navliekla, vyzera to uz uplne inak :-).

sloniatko

ahojte kocky.lilekk prehredky?kocka tej cokose a na veceru 2ks zemiakove placky :(
helus jooooooj GRATULUJEM!!!!Fakt si to zasluzis po tak dlhej dobe co ti vaha nechcela ist dole este raz gratulujem a preco myslis ze sa zrazu pohla?je nieco preco myslis ze klesla?oddychni si. super sa tesim :)
maoamsi sa hanbila si dat plavky?tento rok uz nemusis :)
lilekk neboj sa vazenia neboj moja zlata ved tebe to ide uuuzasne v dobrom ti zavidim to ako to vsetko ohladom chudnutia zvladas :) kiez by sme to kazda tak vedell :)
baby pekny den a idete niekamdovolenkovat?ja more nemusim nic zneho nemam takze ja radsej omnoho radsejchodim po zamkoch hradoch kastieloch zoologickej zahrade a tak :) mam rada dovolenku ked sa nemusim uplne hnat ale zas chcem aj co to vudiet :) mna lakaju take naucne exkurzie v zamkoch hradoch atd :)

Helus

Baby dnes som mala ovsaky na ranajky a je mi po niuch tazko mam normalne kyselinu,tak nic moc na zaciatok dna.Idem k tomu lakarovi.

Helus

Lilek dakujem za gratulaciu,nie som na Pn,ale cerpam potvrdenie od lekara do roka mas narok na 6 dni,tak tie.
Maoam teraz to nie je koleno,ale na narte mi narastlo take vajicko ako keby a vcera mi to napichol a injekcne odsaval asi nevidela som to,a vytlacal od tial nejaku tekutinu,lebo osuska pod nohou bola krvava.Ale chodit mozem citim ze nieco tam robil a mam mat kludovy rezim,a ja sa ho pytam,zajtra mozem ist do prace,a on ze aspon 3 dni byt doma s tym.Vcera som mala volno,a od dnes papiere a vikend mam volny,v pondelok idem do prace a v utorok na kontrolu,pojdem o 2 hodky skorej veduca bude za mna pracovat,mame v praci pn -ky,tak aj veduca pracuje s nami.