Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

Valika146

ahojté baby tak dik za radu :)

už len biele jogurty :)
ták já včera som dopadla celkom ok :)
len ku večeru som mala arašidy :/
to bolo celkom zle :/ ... tak a dneska na raňajky chlebíčky zo včera :/ sendvič vajíčko saláma kusok masla plus paradajka paprika syr :/
fu ha baby tak sa držte :) silno :)
pekný krásny deň :)

Maoam

caute baby, prajem vam pekny vikend, ten moj je pracovny :-/

tak snad si vy oddychnete a uzijete si ho :D

co sa stravy tyka, ja moc neplanujem, takze neviem, co budem jest, uvidim podla chuti

Helus

Ahojte kocky peknu sobotu vam prajem.
Baculka ranajky podla mna mas dobre tie vlocky,ale to hrozno si daj na olovrant.Aspon ja by som si dala tie vlocky,a olovrant to hrozno.No moj jedalnicek na dnes teraz kava+ caj klasica,ranajky-chlebik+ syr Kleopatra+ sunka +paradajka,olovrant-jablka2,obed idem do zahradky,takze nejake ovocko,a potom ideme z vnuckou na nejaku cinu,mam chut.To bude okolo 14 tej.Zatial taky to mam plan.Baby makte sa krasne a oddychni te si.

baculka

Helus ja asi idem teda tiež na raňajky z kompex. sacharidov teda, i ked budem streidať asi iba ovs. vločky a pohánkvú krupicu :) + med, ovocie, orechy atd

Dnes : ovs. vločky (asi 2 hrste ) , pol lyžičky medu , 1 lyžička kokosu, asi 10 suš. bio hrozienok a asi 200g hrozna :)

Myslíte že pri takýchto raňajkých by to mohlo byť lepšie ? :)

AJ JA VáM PRAJEM KRÁSNY VÍKEND, HLAVNE SI ODDÝCHNITE :) hlavne ty Sloniatenko :*

Helus

ahojte babulky,ja som uz doma z prace a uz som si vas precitala.
lILLEK Ja som vcera nepozerala jste co jite,ale opakuju to na Joj starsie diely,tak tam kola Konvalinkova.Ja ked som poobede v praci,tak to nemam moznost pozerat.
Maoam,nejdem na Dukancu,tu mala dcera a jojo jak usity,chybali jej zelenina+ ovocie.Ja radsej takto zdravo,a pomalsie,ako rychlo,a vsetko spet.
Valika kupuj si radsej biele jogurty,a daj si do neho med,je to zdravsie,ako vselijake eecka,a kolko to ma sacharidov,hruza.Babyja som v praci 2 baby co drzia delennu stravu,tak nainfikovala,ze jedna povedala,seriem celu delenu,a idem na co ides ty.
Lillek ja neviem,dnes som sa pytala,1 baby co sama robi na onkologii,a chodi cvicit,ze ako je to sa sachacmi,ona povedala,ze na obed ano,ale poobede uz vobec.No ja pojdem bez tych sachacov,vyskusam to teraz tak,ze len na obed,a ranajky.Baby prajem vam pekny a slnecny vikendik.

baculka

takže dnes :
ráno: 250g jahňd
desiata 2 jablká
Obed : 250g natural ryže +asi 200g cheerry paradajky + zel. olivy

Olovrant biel jogurt nizk. + asi 150g hrozna

Potom večera graham.rožok + cottage cheese + paradajka + lad.salát

1h práca na záhrade + 45 min. bicykel ( 40 min malá záťaž ) tých 5 min. som si dala s bratom free ride jazdu cez les ! MAKACKA AKO NIKDY !
ledva chodím, pijem už druhý pollitrový pohár vody

Inak baby mne sa strasne rychlo tvoria svaly, je 20 min. potom ako om prisla s bicykla a obvod nohy mám min. o 1cm vňčší, vždy mi trvá aspo§ 1 týždeň kým sa ten sval zas zmenší a je jedno či korčulujem, plávm, behám bicyklujem, či lahká alebo ťažká záťaž proste vždy sa mi enormne rýchlo zvacsujú svaly, po cvičení vždy už iba pijem, lebo ked som jedávala 1h po cvičení zeleninu, nevyhovovalo mi to, akosi tažko od žalúdka mi bývavalo, ja som akási čudná celá !

Maoam ja sa nemeriam, nemám ani krajčírsky meter ale vidím a cítim to najmň na rifloch, kt. sú mi stále rovnako obtiahnuté, raz za čas aj tesnejšie inokedy voľnejšie, akoby som sa z noci na noc raz zvúčšila a raz zmenšila

držte sa mi baby :) ja sa snažím nevzdávať to a byť trpezlivá ale ono je tak demotivujúce to, že človek sa fakt ten mesiac snaží, všetci naokolo ma obdivujú ako jem a akú mám životosprávu ale váha nie a nie dole

Maoam

nizkotucne ovocne jogurty su väcsinou smejd, obsahuju privela cukru ale tvaria sa ako zdrave

to uz fakt lepsie je kupit si normalny cisty biely jogurt a doma si ho osladit medom, nasekat do toho par orieskov, alebo tam dat trocha kakaa a medu, pripadne cerstve nakrajane ovocie,alebo rozmrazene

Valika146

ahojte baby
ten môj Nízkotučný jogurt má
energia 315kj
bielkoviny 3,8
sacharidy 14,7
tuky 0,1
vláknina 0,2
z toho cukry 14,1

je to dobre? nieje to moc sladké??
ten jogurt je zelené jablčko-zelený čaj.

(ja viem baby že sa tú pýtam somariny niekedy ale sa len zaučam od vás a to si cením) ;)