Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

Valika146

tak ja som po obede mala 2 nízkotučné jogurty a chcem sa opýtať že či si môžem dať kus nekôr paradajkovú polievku?
či sa to už takto večer nehodí?
dik za radu :)

lilekk

Helus - vcera si pzoerala jste to co jite? vlastne tam tvrdili to ze sacharidy by sme mali mat vlastne aj na veceru, vlastne su tam sacharidy na ranajky, obed aj veceru dokonca ked si davali olovrant tak to bolo nejaky knacbrot a bielkoviny .... ides taketo skusat? :)

Helus

bABY JA SOM DNES ZMENILA OBED MAM VARENU RYZU+PARENEHO PANGASA,TO JE KOMBINACIA,A PARENU BROKOLICU.POZERALA SOM DNES nADU KONVALINKOVU NA JOJ BOLO JSTR CO JITE.UPLNE MA TO NAKOPLO,TAK UVIDIM,CELE TO MUSIM ZMENIT.

Maoam

Sloniatko, daj si pozor na seba, aby sa to nevyhuplo dalej vyssie

ak dlho robis, skus pit vela ovocnych stiav (bez cukru), aby si mala energiu a nejedla sladkosti

sloniatko

ahojte kocky no ja sa chvalit nebudem kedze niekolko dni robim 13-14h tak to tak aj je blbe s tym jedenim.bolo i sladke i tak a tak..zatial sa mi vratilo cca 0,5kg takze nie tak hrozne a uz by to od pondelka malo byt ok dufam,takze i jedlo by malo ist do normalu.som unavena uz fakt este ze je piatok si oddychnem.

Valika146

Maoam
rozhodla som sa tak :)
do teraz som nič nejedla ale už ma chytá hlad tak...
ráno do 12 ovocie.
mám aj bezkostkové hrozno kivi si dám jablka..
a o 12 - 13: 00 si dám zeleninku s vareními zemiakmi . uvidíme čo dalej...

zatial tak dobre :) či ? :/

Maoam

no ak si jedla ovocie samotne rano, ktore ti vytravilo a potom az si jedla ostatne, tak kludne aj na desiatu

ale ja osobne preferujem jogurt, cottage a Co. az poobede a vecer

ale urob, ako sama citis, riad sa vlastnym telom, ono ti samo povie, co chce a potrebuje

kazde telo je ine

len tie hrube zaklady a pravidla - na tie treba pamätat, co kolko ako dlho travi, co s cim nekombinovat,ale na ostatne musis prist sama stylom pokus-omyl