Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

sloniatko

ano presne ani ja nechapem lebo ked si predstavim ako som sa uz daaavno stravovala..same rezne dusene masa ale z kopov oleja a zjedla som koopu+mooc ryze zemiakov tazke zemiakove kase zemiakove placky puzze chipsy sladke cokolady tycinky bonbony a ziadne ovocie ani zelenina sama kofola cola pepsi a pecene maska,majoneza...no stradne a ziadna energia fuj!teraz?denne niekolko kusov ovocia ku kazdemu jedlu cerstva alebo parena zeleninka,varim v pare alebo na lyzicke olivoveho oleja a niektore veci vobec nesolim co predtym bolo nemozne skor som presolovala

Maoam

suhlasim, mne minule nukali mäso vyprazane, no fuj, skoro som sa pozvracala uz len z tej vone

nemozne nieco take zjest teraz

je to vsetko len zvyk, ked si zvyknuta jest tazke, mastne, majonezove, biele pecivo, cukor, slane - tak to tak nevnimas

ale proste par tyzdnov bez toho a telo si odvyka postupne

a potom nechapes, ako si na tom mohla zit a tak strasne pretazova traviaci system a vlastne cele telo

sloniatko

baby ja som na zaciatku chudnutia pijavala vselijake bylinkove caje ale uz mi prestali daako chutit a konecne som presla na cistu vodu ktora mi chutiala i chuti ale teraz zas ficim na mineralke je to fajn?denne asi 1,5l mineralky?jemne perlivej neochutenej a normalne ked ju pijem mam pocit ako keby mi tak pomahala ze sa po nej dobre citim ako myslim travenie proste picit v bruchu je taky ukludnujuci ako keby :) ja som ale trula kym sa vkokcemm :)

sloniatko

maoam no tak ja som napriklad minule uz davnejsie vonku zjedla bielu sunko syrovu bagetu a tak do pol hodky mi bolo zle z nej brucho ma bolelo :( a predtym som si dala cigansku a kofolu a zas mi bolo mooc tasko a raz som si u mamy dala tie chlebicky a zmrzku a tiez mi z toho bolo tazko.ano telo si zvyklo na inu stravu ved denne mu davam vela ovocia a ked jeden den nemam tak uz mu to chyba aj zelenunka :)

Maoam

DAnka, no dnes
R- grapefruit, 2 jablka
D- par jahod
O- dusena brokolica,syr, vajicko, k tomu slnecnicovy chlieb 3ks
Ol-kalerab, mrkva
V- cottage, kopa zeleniny

okrem toho 2,5l tekutin (caje nesladene, mineralka, voda, voda s citronom) a rano 1 velka kava s mliekom

Maoam

Danka, ja nejem len vita, normalne raz za den mam normalne jedlo, jem aj chlieb, aj polievku, aj dusenu zeleninu a tak, ale podstatne som zvysila prijem suroveho ovocia a zeleniny, urcite aspon 3x viac ako dovtedy

ako dlho to trvalo, kym sa mi telo preplo co sa sladkeho a slaneho tyka, asi cca. 8 tyzdnov?, urcite do 2 mesiacov

teraz minule som zjedla jeden cukrik a jeden cips a ma naplo

strasne prikre sladke a to druhe tak presolene a bleee, fuj

mi stacilo

myslim, ze chutovky sa proste znormalizuju,ked nejake dva mesiace nejes tie veci, zrazu citis, o com to je

je to LEN ZVYK vsetko

dana660xz

maoam a po ako dlhej dobe vita stravy si si vsimla tie zmeny chuti? za ako dlho sa ti telo vycistilo? ale okrem vita stravy jes aj varene jedlo? ako vyzera napriklad tvoj dnesny jedalnicek?

Maoam

Sloniatko, to urcite ano, 5kg je uz uspech :-), kym je to jedna mala tycinka, to je OK, to sa da, urcite lepsie ako tabulka cokolady :-).
Ja som si uz tak odvykla od sladkeho a slaneho (myslim cipsy atd), ze ked zjem 1ks, je to tak prikre sladke alebo tak presolene, ze mi je hned zle.
Proste je to sila zvyku aked to dlhsie nejes a si zvyknuta na vita-stravu a celkovo zdravsiu stravu bez nadbytocneho cukru a ochucovadiel, telo si odvykne a potom ti to tak udrie na chutovky, ze fuj, ble.

sloniatko

vies co?dala som si jednu tycinku a mam dost nic mi to nedalo takze uz pekne jem dalej ale mne nevadi ked si obcas dam sladke ci slane lebo chudnem stak ze radsej pomalsie ale nic si uplne nezakazat bo by som to nezvladla dodrzisvat.ja som spokojna docela ako to ide pretoze 5kg je uz mic pekne si myslim :)

Maoam

Danka: no tak ako na celebritu nie :D, ale urcite je to podstatny rozdiel, clovek hned inak aj chodi :D, ale tak jasne, ked ta niekto dlhsie nevidel, polroka a dlhsie tak ten si to teda vsimne :D, ono je to tak, ze zrazu ti to vsetci zacnu hovorit :D, je to prijemny pocit, no prva v maji uz, druha v juni, tretia v juli :-/

Danka, tak mne uz len 3kg chybaju a som definitivne v cieli :D, chudnem presne rok :-)

uz by som nikdy v zivote nechcela zazit ten stav so 64, boze, otras!

nechapem, ako som to mohla vobec dopustit, zhodit to je fakt drina ale som uz skoro v cieli, uz mam 8kg dole

Sloniatko: to je presne to emocionalne jedenie :-/, to je zle :-/, aj ked to chapem, lebo som bola kedysi taka ista

skus si dat radsej ovocie, ked ta prepadnu tieto problemy, ovela lepsie ako cokoladove tycinky a keksy :-/

strasne to brzdi uspech, to je ten problem, ale viem ake to je, trpela som tym roky :-/

ked to prekonas, uvidis, ako budes na seba hrda :-)