Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

lolka00

ahojte kočky ja chcem na dneska na obed urobit rybku zo zeleninou. a tu zeleninu cinsku kapustu, kukuricu, redkovku uhorku chcem premiesat s jogurtovou tatárkou(sabi). poznáte to? je to dobré ?

sloniatko

ahoj lileek ano uz ju mam doma od vcera :) vazit?neviem mozno zajtra :) a co budete vez vikend?a jest co?lilekk ake si mala prehresky?

lilekk

Ahojte kocky,

tak vcera som jedla pekne, aj som cvicila ale mala som uz vecer take krce ze som len nevladne kukala jste to co jite :)

Danka - dobra cast bola....inak jedol dobre taky chalan len akurat ze extremne vela bielkovin :) a popridavali mu prilohy potom pekne schudol drzal stravu a vela cvicil :) a ubral z prace lebo bol prepracovany robil nocne tie obmedzil, a viac spal :)

Dnesok:

R: 6 fibre OL:nestihla som :( O: cestoviny so sparglou, 0,5 l fresh grep a ananas OL: chystam banan :D a chcela by som este nejaky fresh si spravit ten grepovo ananasaovy nech mam taky ocistny den a vecera parenica, zelenina uvidim teda :)

baculka - nevadiii jaj inak si mi spravila chut na sladke :D zahradku zavidim v dobrom, jaku budes mat zeleninku v lete mnam! :)

sloniatenko - kedy sa vazis? ja v pondelok asi budem vahu vyssiu tento tyzden bolo docela vela prehreskov ale snazim sa no:| inak nova dieta uz vysla! musim kupit :)

sloniatko

ahoj danka ja som pozerala ale zaspala som takze si to musim dokukat :) no on nejedol az tak nezdravo ale nevedel kolko coho kedy ...a potom som zaspala :)
ja dnes jem:r-b.jogurt+2lyzicky medu+30g vlociek+2ks kiwi,d-ananas kustik a asi polku mozno menej bieleho rozka :(,obed spenat s kuskusom,

dana660xz

ahojte bambulky, ja som vcera isla na pivko, mala som vynikajuci dubakovy krem a potom asi 1 lyzicu z bryndzovych halusiek. a takze som nevidela jste to co jite :(
dnes som zjedla zatial 2 banany.
obed- uvidime, mam chut na nieco varene a moooc dobre :)
kto pozeral jste to co jite, a ake to bolo prosim?

sloniatko

ahojte kocjy,danka ano myslela som to tak i tak :)
baculka nebolo by lepsie nasadit tam travicku dat lehatko mozno bazenik? :)
helus no teda ti muselo byt fajn :)
baby ja vcera obed polievka a potim neskorsi obed kuskus+dusene maso+salat a vecera trosicku spenatu+asi polka ananasu...viem ze sa vecer nema :( ....

Helus

A&HOJTE BABY AKO SA VAM DARI?JA SOM DNES BOLA S PRIATELOM POOBEDE SI SADNUT,POZVAL MAPO PRACI NA OBED,PILA SOM GREPOVY STRIK1X MALA SOM GRILOVANE ZEMIAKY+ PARADAJKOVY SALAT,POZERALI NA MNA V ALFE,ZE BEZ MASA,ALE PRIATEL MAL SPIZ KURACI,A ZE NEBOL DOBRY,TAK MI VYZIERAL ZEMIAKY,BOLA SOM ZVEDAVA,AKE ROBIA,A FAKT BEZ TUKU,A MALA SOM 1X KAVU Z MLIEKOM.A ZIADENE ZHALUDOCNE PROBLEMY NEBOLI,A TERAZ PIJEM ZAZVOROVY CAJIK.
LILEK ANTIBIOTIKA BUDEM BRAT DLHODOBO,ASI AJ 2 MESIACE PODLA KRVI NA KONTROLE,ALE BERIEM AJ PROBIOTIKA.BABY VIKEND MAM PRACOVNY,TAKZE CHCEM LEN OVOCKO+ ZELENINA.BUDEM SI BRAT ZO SEBOU MISKY S JEDLOM,TAKZE ZAJTRA POOBEDE ROBIM PRIATELOVI NA VIKEND REZNE+ ZEMIAKOVE PYRE,A JA SI BUDEM CISTIT OVOCKO.

baculka

Danka ale ja nemyslím či ti to zatial telo nejako vyžaduje ale ty sama, vieš či na to nie si navyknutá , lebo mne nepríde ryba len tak an chuť, ale myslím že je zdravá a ked si ju raz za týždeň dám, že mi to len prospeje :)

No teraz mi veľmi prišlo na chuť, bolo dosť sladučké takže mi padlo vhod a nemnusela som vyjedať nejaké sladkosti ( až an tie 4 keksíky dnes )

Na záhrade :D no ono je to celkom veľká záhrada, máme ju prvý rok takže bolo treba ju celú prerylovať , zasadiť všetko - a toho bolo celkom dosť , ved len min. týždeň sme zasadili hrach ešte musíme zasadiť fazulu a uhorky a stále polievať :) + mama chce véla kvetov takže tie sadíme tak priebežne :)

dana660xz

baculka ja este neviem co a ci mi nieco chyba. :) ja s tym len teraz zacinam, ked to vydrzim a bude to aspon mesiac potom ti mozem povedat. ale zatial to este nie je na 100% zatial je obed alebo vecera varena. uvidime. inak vsimam, ze jes dneska aj vcera hrozno. ze mnaaaamky mnam :)
moja a ty co furt chodis na tu zahradu robit?

baculka

takže olovrant 200g bieleho jogurtu +goji+pár sušených hrozienok + hrozno

večera 200g bieleho jogurtu + znova trochu hrozna + balík tých bebe mini čokoládových + 4 také keksíky ako miňonky bez čok. polevy ...spala som a zobudila som sa s hroznou chuťou na sladké ..

Ale nevadí , idem na záhradu takže tam to vymakám + si dám 60brušákov :)

Danka tebe nechábajú pri vita strave napr. tie ryby a syry ?? :)
Ja ich proste musím, neviem sa toho vzdať absolútne, hocičoho by som sa vzdala ale syru a jogurtov, to si neviem predstaviť už :/

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kto bude chudnut so mnou? - Fórum - ZDRAVIE.sk