Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

lesnamacicka

ahojte no konečne som sa sem dostala, mala som naplneny vikend aj dalsie dni, aj dnes som dosla domov neskoro, vstavam tieto dni o 4, tak som uplne unavena, aj strava bola dnes velmi neukazkova
R: polka tvarohu nizkot. kusok syra tvrdeho, rajcina, polka papriky, celozr. zemla, polka keksiku , (druha polka na desiatu)
D: jablcko, polka toho keksiku
O: spagety celozrnne, 50 g syra, kečup domáci
Ol: 2 banany, tvarohovy nanuk :/
V: prazenica z 2 vajec, 2 sampinonov, karfiolu a aj zemla celozr., lebo som dosla hladna ako vlk

No katastrofalny jedalnicek, mojou jedinou omluvou je, ze som od druhej do pol 8 behala hore dole a vybavovala hocičo. Tak sa ani nečudujem ze som zlyhala v jedalnicku, dufam ze zajtra to bude lepsie.

Inak prave dnes po zjedeni toho keksiku som si uvedomila, ze uz sa mi po jeho zjedeni nedostavil taky pocit spokojnosti ako v minulosti, praveze som si uvedomila ze na to aku ma energeticku hodnotu, som sa po jeho zjedeni citila unavena.

To sa mi pri zaradovani zdravsej stravy do jedalnicka velmi osvedcilo, sledovat svoje pocity po zjedeni urciteho jedla, napr. kedysi som bola schopna zjest dva taniere hranoliek na veceru, minule som si dala za hrst hranoliek, a mna po nich rozbolela hlava! a to mi uz viackrat pomohlo pri neodolatelnej chuti na hranolky alebo vysmazane, ked som si predstavila, ako do 15 min po zjedeni mi to vzalo vsetku energiu

baculka

baby ja ja fakt snažím, len potrebujem počuť 1 vec, kt. robím zle ...
nehovorím že jem perfektne, ale čokoládu , horálku ani nič také som nemala ani nepamätám, vyprážanú rybu som mala 1 za 3 mesiace, nejem takmer nič varené , nejem mastné, nejem pečivo ...

nevládzem

baculka

Sloniatko dakujem :) :)

Lilekk tak toto vie pekne zamrzieť, ja sa niekedy fakt len z (v hlave ) otvorenými ústami ako tí ludia vôbec dokážu také niečo povedať niekomu do očí a byť fakt tak dadubení a zhladení do seba

MArijam ty si taká zlatá :) mne sa tak vidí, že ty mnusíš byť véééľmi pozitvíny človek, cítim to aj cez internet :D držím ti palce ohladom tej brigády, teraz zohnať niečo normálne je celkom hardcore

Takže ja dnes ráno 230g jahôd

Desiata hruška

Obed pohánka asi 200g + asi 200g kyslích uhoriek

Olovrant biely nizkot.jogurt + goji

Večera cottage + biela reddkvička + polka paradajky + lad. šalát

Baby neuveríte ale ja sa fakt cítim akoyb som pribrala a to sa mi už dlho nedarilo takto pekne jesť ... už mi tento začarovaný kruh leze na nervy !
Nechcem sa ani odvážiť

Helus

Ahojte baby ja som dnes bola plavat,a na veceru a olovrant som mala 3 jablka,zajtra budem mat ovo den,a potom este chcem par dni ostat na ovo-zelo,a nasledovat bude strava podla krvnej skupiny.Vaha mi nejde dole,stoji,ale nestresujem sa tym,posrala som sa na welnese,a odvtedy stojim na mieste.V piatok sa vazim,vikend mam pracovny,tak chcem lahku stravu.

dana660xz

a ja som si dala 100gramov mandli. vraj bio. (obycajne, nesmazene, nesolene). a este som si dala nejake 4 kiwi a 1 banan. kupila som si mrkvu, vecer skusim odstavit. a aj grepik som si kupila. mnamka to bude. to smoothie je fakt dobrota. odporucam

marijam

Nočné sú zabiják :-(
Ech baby k tej zelenine som si dala syr! :-P Tak už to nieje čisto ovo-zelo deň :-) Ale vôôôbec nevadí. No nič frčím na poobednú tak krásny dník :-)

lilekk

Maomam - hej uplne si sa trafila ako vzdy :)) Ty vlastne co robis? vsimla som si ze casto radis ludom aj v inych temach lenze vzdy vies presne ako sa to povie trafit klinec po hlavicke :) podla mna musis robit s ludmi alebo nieco obdobne bola by si dobry psycholog :)

sloniatenko - pekne papaj a snaz sa co budes mat na obedik?:) mas pravdu to nie je kamaratka :|

vseobecne asi sa treba stranit ludi z kt. ide len negativna energia lebo potom to cloveka len zatazuje zbytocne :|

danka - no to si sa musela riadne buchnut bolelo co?:( vecer to pohladam na internete a stiahnem mozno mi to pomoze ze si budem davat viac ovocia a zeleniny :)

marijam - a na aku VS sa hlasis? :) a aka brigada? :) ja som stale uspesne nezamestnana z posledneho pohovoru sa mi pre istotu ani neozvali :| tak neostava nic ine nez hladat dalej a dufat :)

moj dnesny jedalnicek:
R: spaldovy rozok, mrkvova natierka O:cestoviny so sparglou, cesnak, chilly OL:ananas (som zavislaa na nom:), biely jogurt a vlaknina V: cottage chilly a paprika cervenaaa

dana660xz

marijam jaaaaj aha, no bodaj by ti to vyslo s tou skolou. a to budes potom potrebovat vela casu na skolu a nie po nocnych behat. moj priatel to ma tak, ze 2dni ranna potom 3 dni poobedna a 2 dni nocna a 2 alebo 3 dni volno. to je v pohode. lebo ked to je ako ty mas ze cely tyzden jedna smena,to sa aj organizmus pomyli cely, to nie je dobre. tie nocne su naozaj zabijacke. ale neboj nieco sa urcite pre teba najde.

marijam

Danka áno pracujem..ale chcem novú prácu!! Úplne ma ubíjajú nočné..a keď ma zoberú do školy tak odtiaľ ma len ťažko pustia niekam :-)

dana660xz

marijam a teraz nechapem to s tou pracou-brigadou. ved pracujes, ci nie? ci jako? nieco mi uslo?
lolka mame v robote bloknuty youtube, tak si to nemozem pozriet, hadam u nasich sa mi to podari

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kto bude chudnut so mnou? - Fórum - ZDRAVIE.sk