Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

lilekk

marijam - ako to dokazes vydrzaaat? :) ja by som si tiez dala ale nemam na to :(( a samozrejme ze drzime palce, daj vediet ako dopadol!!! ;) pojdete aj oslavovat? :)

lilekk

Bre ranko kocky,

Helus - ano sacharidove vlny odporucala trenerka ze ked uz nic nepomaha, ale pocula som ze vraj ani jeden den cisto bielkovinovy v tyzdni nie je zly no neskusala som to neviem ci by som to vydrzala :)))
a tie sacharidove vlny som vlastne nikdy nepochopila :D

sloniatenko - takze vcera si mala este oslavu? :)) neva no tak si daj dnes bielkovinovo zeleninovy den :D a cvicit budes? :)

baculka a vlastne vsetky baby - vcera som sa tak vytocila ta moja chuda neviem ci ju nazvat "kamoska" proste co so mnou chodi cvicit fakt je kost a koza vcera vsetkym rozpravala aka je tucna a musi schudnut, a pritom sa obdivovala v zrkadle, viete ona chodi po fitku oblecena tak ze ma kratasky kde je jej aj do kuchyne vidno a kratke tricko a potom rozpravala jak ona chudne pritom viem ze za den pozerie aj tri cokolady a mne potom zadrela ZE NA MNE VOBEC NIE JE VIDNO ZE SOM SCHUDLA ze som stale taka ista :D akoze uplne ma z nej nervy chytaju

moj jedalnicek na dnes este neviem, :) ale idem dnes na 2 hodiny cvicit tak potom napisem, drzte sa mi! :))

marijam

Dobré ránko kočky :-)
Sloniatko áno už lepšie :-)
Lilekk za máličko ja hockedy pomôžem keď môžem ;-)
Juj ja som dnes ovo-zelo deň...začala som raňajky: jablko, banan, hruška pekne nakrájané a posypané ml. škoricou :-) desiata: dám si asi hrušku a kiwi...a na obed si idem urobit taký mix uhorky, paradajky, paprika :-) a to budem jesť celý deň aj v práci :-)
Baby dnes má moja polovička štátnice zo sloviny držte mu somnou paľúchy :-P
Ozaj a kde je Annika?? Maoamka Ty nebudeš vedieť??

sloniatko

dobre ranko kocky,tak dnes sa budem snazit jest len biele jogurty,nesladene a neprazene musli,ovocie zeleninu,acidko no uvidime ci to zvladnem :)
viete nechcem len. ovo zelo den lebo minule mi uz poobede bolo z toho zle takze radsej takto a ako u vas?takze na ranajky si dam b.jogurt+2lyzicky medu+30g musli ale take ze vlocky semiacka su tam i orechy+kiwi,desiata si dam mozno cokoladovy soja jogurt moze byt?raz za rok?

sloniatko

ahojte kocky,maoam no je to blbe ale co to vceravbola malicka oslava za to dnes,,,joj radsej nehovorit dufam ze uz mam na dlhooooo pokoj voobec mi take jedlo nesedi moj zaludok uz je na ine zvyknutt...proste som si uz vsimla ze ako nahle mu dam nieco nezdrave tak protestuje proste ma rozbolie brucho a je mi proste zle lebo uz si zvykol na ine zdravsie veci :) zajtra by som chcela lahsi den mozem napriklad tak ze ovocie zeleninu jogurty a vlocky?lebo nechcem len. ovo-zelo lebo minule mi z toho bolo zle ale myslim tak ze zajtra nebudem normalne jedla ale len takto hm? :)
baculka moja prosim ta co si z toho robis?ved ty tak kraasne papas ze ti ta tvoja kamoska nesiaha ani po kolena lebo ona je sice mozno chudsia ale zle sa stravuje za ti ty papas kraaaasne a aj pekne chudnes ale ty to vies predsa moja netrap sa hej?vies ze pre seba robis maximum hlavne ze to vies ty!moja zlata ide ti to krasne!
a on co?daaky je mudry moc nie?nevsimaj si to.
hlus ty kraasne papas :)
lileek dnes oslava...ale tebe to ide super!
marijam si uz v pohodicke?dobru nocku kocky!

Helus

lILLEKA JEDALNICEK DOBRY,TO VRAVI KAZDY,ALE KILA DOLE NEJDU,LEN UDRZIAVAM,ALE UVAZOVALA SOM AJ NAD SACHARIDOVYMI VLNAMI,TERAZ JEDNA VEDUCA U NAS MA NEJAKY NAPOJ Z LEKARNE,OBED MA NORMAL,RANAJKY A VECERE NAPOJ,A ZA TYZDEN MA DOLE 1 KILO,ALE TO UZ MAM ZA SEBOU,RADSEJ TIE VLNY,MUSIM SI PRESNE O TOM PRECITAT NA NETE.

lilekk

no tak ja som dosla z cvicenia nakoniec som mala na olovrant: tu mrkvickovu natierku a spaldovy rozok a na veceru cottage, zelenina :))

baculka - polka chleba vo vajci to nie je az taky prehresok to je v pohode neboj :))a k obedu si si mala pridat bielkoviny ;)

Helus - ako inak jedalnicek na jednicku :))

marijam - dakujeeeeeem si zlata :*

Helus

Baculka aj mne po dnoch ovocnych+ zeleninovych,horsie travi.BABY JA SOM PRISLA ZO ZAHRADKY A BOOLA SOM STRASNE HLADNA,TAK SOM SI DALA TVARIH TEN Z TESCA,NORMALNE SOM SI NA NOM POCHUTILA,A SOM ZVEDAVA,AKO MI BUDE TRAVIT.ZAJTRA MAM DO PRACE 2 JABLKA+1 POMARANC,DESIATA BANAN,OBED RYZOTO S CVIKLOU,A POTOM PO ROBOTE IDEM PLAVAT,TAKZE OLOVRANT NEVIEM,AKO BUDEM MAT,ALE ASI JABLKO,A VECERA-TUNIAKA+SALAT LADOVY+ PARADAJKY.

baculka

takže 2,5 hodiny von z toho 2 hodiny bicykel :) :) prešli cme niečo cez 20km ale úplne takým pohodovým tempom :)

Vypila som dnes vye 2l vody a dnes si už nedám večeru , akoby mi horšie trávilo po tom pôste, jedlo sa mi dlhšie trávi a drží v žalúdku

Zajtra ráno asi nakrájané hrušky tak sa teším :)
Ideme ešte na záhradu popolievať a tak :)

Marijam skúsim to nájsť , dakujem za radu :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kto bude chudnut so mnou? - Fórum - ZDRAVIE.sk