Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

marijam

Helus aj ja som dnes bola v zázhradke na pol hodnku..ale predtým som uťala na bajku asi 15km :-) Juj hneď sa lepšie cítim keď viem, že som pre seba niečo urobila :-)

marijam

Baculka určite budú aj na ulož to skús pohľadať :-)
Lilekk určite sa Ti to podarí neboj nič..hlavne držím palce :-)

Helus

Ahojte baby moje,teraz som prisla z prace,a pijem kavu+ zeleny caj.Inac ten cviklovy salat od macingovej som dnes zjedla 3 lyzice mala som ho s nastruhanym syrom,a skoncila som naplo ma,a rozdala som to koleginiam.Ja som si dala 2 knakkebroty so syrom.Clovek chce take jest,ale viackrat sa mi zhnusil,a nemozem,ale rodina ho hadam doje.Inac aj dcera ma odhovorila od toho FIT CURVES.povedala,ze radsej to moje plavanie,a tie prechadzky,a zahradka,mi maji stacit.No na zajtra si chcem spravit kapustovu polievku+ hriby do toho+ mrkvu+ tofu,budem inprovizovat,na take mam chut.porobim doma trochu domace prace,a idem do zahradky pokopat na 2 hodky,prajem vam baby pekny slnecny dnicek.

baculka

Ďakujem vám baby moje fakt ...

Maoam no on je o 20cm vyšší odo mňa a má takú istú váhu ako ja takže pre neho som ja proste korba

Marijam ďakujem ti krásne:) ja sama si uvedomujem, že keď som pozitívne naladená naozaj ide všeeetko omnoho ľahšie :) a kde by som zohnala tie jeho nahrávky prosím ťa ?

lilekk ja viem že ste tu a za to vám fakt všetkým dakujem ! mne to veľmi pomáha :) ):

Takže hor sa do toho s pozitívnym myslením !

Dnes obed asi 180g kukurice z konzervy + 10 olív+ červená paprika + ľad. šalát

dnes mám 1 prehrešok ( pol chleba vyprážaného vo vajici - idem za to na bicykel na takú hodinu )

olovrant biely nízkot.jogurt + banán + goji

:) ja vám len chcem povedať ešte raz, že mi fakt pomáhate a dakujem vám za to ! :)

lilekk

baculka - nic si z toho nerob, naozaj viem ze sa ta to muselo dotknut ale nie ze sa z toho budes depkovat! ta tvoja kamaratka co tlaci klobasky a co ja viem co este sice moze byt chuda ale ver tomu ze sa to odzrkadli casom na jej pokozke a vzhlade a navyse musi mat aj horsie zdravotne vysledky napr cholesterol a pod., nevzdavaj sa a hlavu hore! :)) a keby nieco napis ved sme tu pre Teba ;)

Marijam - fuuu 2 roky? wow obdivujem Ta, musela si zmenit zivotny styl od zakladov :) uzasne! :) pre mna je to neuveritelne dlha doba :) bodaj by sa nam to podarilo tiez :)

Maomam - myslim ze mas pravdu jak vzdy a nik Ta krizovat nebude ;)

Sloniatenko - neva, ides dalej :) inak si strasne v tomto podobna jak ja, vlastne cela ja :D Taaaakze rozsudok: dnes 1 hodina aerobnej aktivity a voda s citronom pocas dna! :))

no baby ja dnes:
R- klasika 6 fibre, caj Ol: nizkotucny jogurt a vlaknina, fresh ananasovo grepovy 0,4 l Obed: celozrne cestoviny, oliovy olej, rucola, cherry rajcinky Ol: bude biely jogurt a vlaknina a na veceru si chystam spravit mrkvickovu natierku so spaldovym pecivom

dnes budem cvicit pilatesa :)

marijam

Baculka nerieš to!!! :-)
Baby poznáte Iva Tomana?? Mám doma jeho nahrávky a každý deň ich počúvam!!! Odporúčam všetkým.... :-) Baculka a aj Tebe odporúčam si ho vypočuť :-)
Vlastne všetkým ..
POZITÍVNE MYSLIENIE BABY DOKÁŽE ZÁZRAKY!!
Fakt odporúčam si ho pozrieť a vypočuť!!!! Ja som sa rozhodla, že sa budem jeho radami riadiť a všetko bude super!! :-)

Maoam

baculka a este daco - on sam je dokonaly, ze? ;-))

tiez ma nieco dane a moze skakat len po iste hranice, takze nabuduce sa neboj ho odpalkovat a upozornit na jeho VLASTNE hranice ;-)

Maoam

baculka, viem, ze to zamrzi, ale snaz sa nebrat si to k srdcu

vela ludi je neskutocne povrchnych a zadubenych a neuvedomuju si zakladne veci,ako je telesna konstitucia a podobne...takze tvoj kamos vela inteligencie nepobral teda :-/

z toho, co mas, urobis to najlepsie a bude!

baculka

ahojte baby :)

No takže môj včerajší pôst som vydržaa v podstate 24h na vode ....
Ale večer čo už bolo asi 8h som si dala hrušku, syr riccota so zeleninou a pár ryžových chlebíčkov ...nebolo to nič mastné , čo som rada ale som trochu dosť sklamaná že som nešla spať a vydržala by som 36h :(

Najväčším sklamaním teraz pre mňa bolo, že včera sme sa rozprávali s kamarátom a povedal mi že je mu vtipné to ako sa zdravo stravujem a že som taklá " pevná" a tá moja kamarátka je aj klobásy a aká je tenučká ....
úplne mi to prišlo ľúto a cítim sa teraz hrozne, fakt hrozne .... ja som povedala že ale ja nie som na diéte, to ako jem je životný štýl nei diéta, a to akú mám postavu mám aj geneticky dané takže ja nikdy nebudem vyzerať ako anorektička, proste mám širšie plecia aj boky
Mám z toho zlú náladu hrozne a som smutná

Dnes som jedla o 9 2 nakrájané jablká
a potom pol hodinka na korčuliach

Pekný deň baby, ja mám akúsi depku

marijam

Baby ja som sa rozhodla, že zajtra a pozajtra si dám ovo-zelo deň...Chcela som dnes ale brácho a otec šli do hory a moja mama im varí tu u mňa a takú dobrotu, že: Knedľu, kyslú kapustu a k tomu karbonátok!!! Bože ja milujem to jedlo..tomu jednoducho neodolám :-/ :-) Tento týždeň mám poobednú ..doobeda to zvládnem a poobede prežijem v práci :-) Takže tak :-)
Inak moje raňajky dve jalká so škoricou a teraz žujem sušená banány..už mám za sebou skoro celý 250gramový sáčok :-( Nevadííííííííííííííííí doprajem si!!! Kým pôjdem spať to vybehám určite :-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kto bude chudnut so mnou? - Fórum - ZDRAVIE.sk