Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Helicobacter

RNG

Nuz tvoj lekar by si mal trochu o tom dychovom teste precitat, zrejme o nom dost nevie. Je to velmi citlivy test, s presnostou 95%
www.breathtek.com
a je okamzity, hned na druhy den po zniceni H.p. sa to da tymto testom za par minut zistit.
Krvny test na protilatky este aj mesiace po zniceni H.p. ukazuje zvysene protilatky v krvi, takze ani zdaleka nie je tak dobry.

:(

Tak som sa ďalej posunula, môj obvodný povedal, že podľa tých mojich krvných testov ešte neznamená, že ho mám, ale niekedy som ho mohla mať a organizmus si vybudoval protilátky a preto tá hodnota je vyššia, ale odporučil mi, aby som šla na gastro čo na tie hodnoty povie lekár. Tak som dnes šla, bola tam len sestrička a tá mi "zvestovala", že už dávno sa to nevyšetruje z krvi, ale zo stolice. Tak som dúfala, že to absolvujem, ale o chvíľu vyšla von a už aj s termínom na hadicu. Už mi tam robili kolonoskopiu a teraz ma toto čaká. Bojím, že tam hodím šabľu. Ale snáď to prežijem a po 4.1.sa ozvem. A ešte ten môj lekár povedal, že z toho dychu je blbosť, tak neviem...a toto vyšetrenie robím kvôli žihlavke, ktorej sa nemôžem zbaviť.

system

hadica v pohode, ako vravi neviem kto :D 5 minutky a je po vsetkom, akurat hrdlo boli asi hodinku od toho spreju co tam nastrieka. dufam ze ja budem mat stastie a vykantria mi ho, nemam cas chodit na gastro kazdy mesiac.

RNG

Inac helikobakter je velmi rozsireny, az 20% deti ho ma a vyse 50% ludi nad 50 rokov. Nie kazdemu viditelne skodi, ale rozhodne je lepsie ho nicit. Moj brat si ho napriklad vyliecil branim koloidnej striebornej vody, pol deci 3 x do dna vyse 3 tyzdnov.
To urobil po tom, ako sa mu po tej trojkombinacii dvoch atb a bizmuthu helikobakter po par mesiacoch znovu vratil(alebo bol nedolieceny, hoci dychovy test mal hned po liecbe negativny, udajne)

RNG

Betadine je roztok jodu viazaneho na plasticku latku, polymer povidone. Obsah jodu v Betadine je max 1 %/ Na vnutorne pouzitie je vhodnejsi roztok jodu vo vode(lugol) alebo v alkohole=jodova tinktura.
Jod je silne antimikrobialny a potrebny pre telo na vyrobu roznych hormonov a enzymov. Pouzival sa az do 40tych rokov minuleho storocia na rozne vnutorne pouzitia, potom ho vytlacili antibiotika a ine chemikalie.
Ja ho odporucam doplnat z roznych dovodov, mozete si o tom vygooglit viac pod mojim nickom a slovom jod.
Uviedol som ta viacero clankov od lekarov vyskumnikov, takze nie je to moj osobny nazor, ale vysledok prace mnohych lekarov, aj ked to dosial organizovana medicina nechce brat na javo.

DSL000

No takze dam Ti urcite uzitocne rady.
Hadica do krku je sto percentna az po vysledkoch z biopsie. Napr. co som bol naposledy na hadici, lekar mi povedal, ze tam urcite ziadny helicobacter nieje. O dva tyzdne mi dosli vysledky z biopsie a bol tam... Dali mi trojkombinaciu liekov. O mesiac som siel na dalsi test. Tento krat dychovy - ten je sto percentny hned - po pol hodine Ti oznamia ci tam mas helica. Jediny problem je, ze stoji 40 eur. Hadica sa da prezit, trva to 4 minuty, ale ja osobne to neznasam, tak preferujem dychovy test, pri ktorom fuknes len do dvoch sackov. No po tomto teste mi namerali opat vysoke hodnoty helicobactera. Tak mi dal 4 kombinaciu liekov - troje antibiotika. A na skusku idem zas 19teho.
Pocul som o jednej novinke, ktora ma sto percent vyliecit helcobactera. Je to akoze nejaka alternativna liecba. Bolo to vyskusane a vraj to funguje. Betadine - roztok na cistenie ran. Taka zelena flasticka. 7 dni uzivat - po 5 kvapkach zamiesat do 1dc vody a vypit. Potom pockat dva tyzdne a vypit 10 kvapiek naraz. Cela rodina mala zevraj helicobactera a nevedeli sa ho zbavit ani po troch prelieceniach az ten Betadine ho definitivne odfajcil. Toto som tiez skusil. Ako vravim idem 19teho na dalsi test, tak dam vediet ako to dopadlo.

:(

Ešte by ma zaujímalo ako sa dá "prežiť" hadica do krku. Asi sa jej nevyhnem, lebo dnes mi lekár povedal, že najpresnejšie určenie helicobactera je táto metóda.

system

to sa zvykne po roku dvoch troch vratit, nevyhuby ti to natrvalo ;) teda vraj ja nemam nejake velke informacie o tom, ja to neriesim idem na gastro da mi tabletky vyzerem a mam na rok pokoj :D kym nezistim priznaky :D sak jak tam pisu ma to 1/3 populacie tj kazdy 3. clovek :P tak co. ani nevies kedy to chytis, zle umyty pribor v jedalni a ma to hocikto.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.