Fake Bake

akcul

ja osobne som vyskusala 2 samoopalovacie pripravky a zda sa mi ze nejako zisli z trhu nikde neviem najst v ziadnej drogerke ..moj prvy bol Johnsons holiday skin ten bol strasne super ziadne flaky krasne vonal ani drahy nebol bola som spokojna a ako ho tu teraz hladam v ziadnej drogerii ho nemaju ani v tescu (tam som ho kupila) pred tromi mesiacmi som nasla nejaky nemecky SUN ani uz neviem jak sa volal no strasne...smrdel strasne nechutne az to bolo prehnane ale bola som z neho krasne hneda uz hned prvykrat ale robil flaky hlavne pod pazuchami a na oblecenie farbil ..tak som zacala chodit do solarka ale opaluje sa mi len telo a tvar mam bielu tak isto...a som strasne sucha.. tak neviem..a teraz som chcela vyskusat ten fake bake ale je dost drahy a ked robi flaky jak hentie..fu vobec neviem co mam robit.. som strasne bleda a lezie mi to na nervy :( pomoc

pipi49

no super...takže na slnku sa mi piect nechce, a aj tak by trvalo dlho kým by som sa chytila dohneda...solárko je nezdravé a vysušuje dosť...a pri samoopalováku je šanca že budem flakatá, neprirodzene hnedá a aj tak budem na niektorých miestach bledšia...tak ako mám zhnednúť??? :D

zuzi74

Drzanim sa postupu pri nanasani nema nic spolocne s farbenim oblecenia. Iba ak tak s flakmi na pokozke....ja som pravidelne robila peeling pred natretim kremu ale obcas sa nejaky ten flak nasiel. Mne sa totizto ten krem nedal nikdy dokonale rozotriet. A bozechran sa po natreti dalsie 4 hodiny (kym som mala krem natrety) o nieco opriet. Hned zostala hneda znacka. Pre mna to boli vyhodene peniaze.

zitta3

Ja osobne mam len tie najlepšie skusenosti, pouzivam vyrobky Fake Bake zhruba 2 roky a som spokojná. Keď sa držím postupu na nanášanie, nemám problém ani so zafarbením, ani so škvrnami. O pokožku sa samozrejme starám bežne a hydratujem sa.
Takže za seba možem len odporučiť :-)

zuzi74

Takze skusenosti su taketo...kedze bol velmi tento samoopalovak vychvaleny, tak som ho vyskusala aj ja. Farba celkom ok, ale neustale mi farbil spodne pradlo aj ked vyrobca slubuje, ze nefarbi saty. Na rukach sa mi rychlejsie zmyval, nakolko tie si umyvam pocas dna castejsie ako telo...takze farebne rozdiely tam boli a ak som nahodou na niektorej casti tela horsie rozotrela, tak aj skvrny sa nasli. Osobne som s fake bake skoncila, pretoze si myslim, ze za tu cenu naozaj nestoji a hlavne spinave spodne pradlo od farby som naozaj nemala zaujem nosit.

dazdovka666

Baby, sak teda pouzivajte trochu aj ten hladacik, uz je tu na tuto temu asi milion prispevkov... staci zadat "fake bake" a nemusela si zbytocne klavesnicu drat ;)

opalka

ahoj,

ja som pouzivala samoopalovaci krem, taky v hnedej tube
bol super, akurat ze velky pozor pri natierani,lebo dofarbil hrozne ruky...ale zafarbenie bolo take ine, pekne hnede a vydrzalo to pomerne dost dlho
osobne mi potom zacala vadit jeho vona, hoci je oproti beznym samoopalovakom este dost dobra.... a cena je podla mna prilis vysoka....