Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako si hladat pracu?

Príspevok v téme: ako si hladat pracu?
šumienka

Ahojte! Som bez práce len krátko, ale v hladani sa mi vôbec nedari. Je pravda, že reagujem jedine na inzeraty a miesta kde hladaju niekoho. Oplati sa chodit osobne do podnikov a inštitucii a hladat si tam pracu aj ked nikoho nehladaju? Na aké oddelennie mám vlastne ist? Som v hladani prace novačik a potrebujem poradit...dakujem

Lulu2011

tak tie gramaticke chyby by urcite v zivotopise nemali byt

ja som uz aj zacala rozmyslat nad tým, ci im nie je vela vek 29 rokov, ci nechcu radsej nejaku 20 rocnu, bezdetnu urcite...alebo neviem...pritom vyzeram ako tie 20tky ja rozdiel vidim akurat v datume narodenia, ale cloveka uz napadne kadeco a viem, ze nie je dobre sa v tom nejako zakomplexovat

jankaaaaaaaaa

tak hlavne gramaticke chyby. potom take ze , ovladam pracu s Internet explorer. motivacne listy napisane uplne smiesne a nevhodne na danu poziciu.. no a tak :D alebo uplne male ci rozmazane fotky, na ktorych poriadne nieje nic vidno, ani ci to je zena ci muz pomaly..

Lulu2011

niektore firmy po jednom dni stahuju inzerat s komentom, ze bolo zaslanych dost ziadosti a viac uz nepotrebuju, specialne na vychode to moze byt pekne bingo, tu ludia chcu robit

janka - v com robia ludia najcastejsie chyby? no hadam som nic nezatrepala :)) pracovala som aj v lepsich firmach, tak dufam, ze som nic strasne nenapisala :))

ci este niekto pise zivotopisy stylom..narodil som sa v Hornej Dolnej a rad sa prechadzam v prirode? :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako si hladat pracu? - Fórum - ZDRAVIE.sk