Mam sa báť?:(

Príspevok v téme: Mam sa báť?:(
Ellaa

Nedávno som si nahmatala 3 uzliny na krku.... 2 na klasickych miestach na krku, ale jednu zo zadnes strany krku, ako končia vlasy... mala som veľky strach, tak som šla k lekárke, ta mi zobrala krv a zistili mi, že som prekonala mononukleozu.... tohti tyžna mam prísť na krv zase.... ináč som mala vraj všetky vysledky v poriadku... ale mam strach z tej bulky pri vlasoch, doktora povedala, že je to uzlina, ale mne sa to zdá byť dosť netypické miesto na uzlinu :(( bojím sa, či to nemože byť niečo vážne :((((((

Ellaa

naozaj? kiežby si mala pravdu, mam ich na krku viac... dnes som bola posledny krat na krvi, vysledky by mali prisť do tyždna...ladida, aj ty si tam mala uzlinu? nevedela som, že j tam može vzniknuť

ladida

ella,mala som mononukleozu a uzlinu na krku.ked som si tvoj prispevok citala,chcela som sa ta opytat ci si mala pecen testy,ale nemala som cas odpisat.no a ked som sa sem vratila,uz si mi odpovedala.z vlastnej skusenosti,ta uzlina vzadu na krku je z mononukleozy

Ellaa

keď ona mi povedala že to uzlina je, zobrali mi krv a mala som ísť aj na ultrazvuk.. ale keĎ prišli výsledky, ubezpečila ma, že som prekonala mononukleozu a že to mám z toho.... zajtra idem na krv druhý krát... ale keby to bolo niečo vážne tak by mi to ukázalo v krvi, nie? prosím odpíšte

:)

Podľa mňa lekárka by mohla aspoň zhruba vedieť či ide o uzlinu alebo niečo vážne. Ja keď som si našla uzlinu na ŠŽ, tak okolo mňa lietala ako keby som už mala umrieť a poslala ma aj na operáciu a až tá určila na 100%, že je to "iba"uzlina.