Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Solárium, potom samoopalovací krém

Príspevok v téme: Solárium, potom samoopalovací krém
pipi49

Potrebujem poradiť...od začiatku leta som začala chodiť do solária, tak 2-3 krát do týždňa..cez zimu chodím už len 1 krát do týždňa...a som tak stredné opálená. ale chcem začať používať samoopalovací krém(FAKEBAKE). len teraz neviem či mi bude stačit ten klasik krém a budem ešte oniečo tmavšia ako už som (poprípade by som si pre tmavší efekt ho natrela ešte aj druhý deň po sebe ako píšu pre ešte tmavšie opálenie)ale tak neviem no..má stýmto už niekto nejaké skúsenosti?

pipi49

Nie. čítala si čo som písala? kedže už do solárka chodít nechcem a postupne blednem tak chcem samoopalovacím dosiahnut oniečo trochu tmavšiu farbu ako mám teraz. možno sme sa nepochopili natom, že akú stredne hnedú farbu teraz mám..nedá sa povedať že som úplne hnedá, ale zase ani úplne biela..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Solárium, potom samoopalovací krém - Fórum - ZDRAVIE.sk