co teraz?

Príspevok v téme: co teraz?
trubica

ja trubka som sa nudila a kedze poznam frajerove heslo do emailu, bola som zvedava a zistila som, ze cez fb kontaktoval svoje byvale plus dake dalsie baby... nic tragickeho, vacsinou len ze ahoj, ako sa mas, ako sa ti dari... tak teraz cakam, ako sa tie konverzacie budu rozvijat... pritom ja ked som raz kecala cez chat s byvalym, hned mi vynadal, ze o com sa s nim mam co rozpravat atd... tak som odvtedy prestala... jeho byvala ho podviedla, preto sa s nou rozisiel a vzdy rozprava len o tom, ze dufam, ze mu to neurobim tiez, a ze by mu to zlomilo srdce...
tiez som tam nasla email z nejakej internetovej zoznamky, ze dakujeme za registraciu a hned ze ma sukromnu spravu od nejakej baby... ale tak to moze byt aj nejaky spam...
co teraz?? priznat sa, ze som mu sledovala emaily alebo cakat, co z toho bude??? poradte =(

trubica

kristinkita, a doverujes mu opat? lebo najskor tie emaily, a teraz zrazu zislo zo snahy niekedy sa vziat? hmmm, nezda sa mi to... ja mojmu vobec nedoverujem, vsetko co povie beriem s rezervou...

Kristinkita_1

Je ťažké opäť doverovať, hlavne tak oddane ako som doverovala ja. Asi aj preto bola moja dovera zneužitá.

Ale ja som asi naivne hlúpa. Pokúsim sa o to. Keby niekto videl, ako sa on ku mne správa V ZIVOTE by ho nenapadlo, že ten človek je schopný nevery - aj ked len takej "ľahkej".

Vo mne je ale problem v tom, ze ja za vsetkým teraz niečo hľadám. Napr. nikdy pre neho nebol problém hovoriť o svadbe. Teraz už len že načo svadbu, stačia deti.
Ani neviem, či sa mam tešiť, že vyslovil vetu, žeby mal rad dieťa do roka, alebo byť smutná z toho, že nepotrebuje nato papier. Nooo, myslím, že som sa dostala do dosť zložitej životnej situácie.

alenka_maxova

Kristinkita, viem si predstavit, ze ta to riadne polozilo. Ja som nasla dost nevinne vyzerajuce spravy, o ktorych som nemala ani tusenie, hoci som sa na ne pytala. A vidis...dostalo to i mna. Ale ako som pisala nizsie, ked ten chlap za to stoji a dokaze si opat tu doveru u teba vybudovat, nie je o com :) I ked byt na tvojom mieste, dovera by sa asi neobnovila...

Kristinkita_1

Ach-jo,
mne sa stalo to iste. Nikdy by som sa neznížila k tomu, aby som niekomu vliezla do schranky, ani som to nikdy neurobila, az teraz, prvykrat v zivote... Priateľ bol prihlasený,a ked som sa chcela ja prihlsit, najrpv som ho musela odhlásiť, tak, ako 100x predtým. NO tentokrát to bolo iné. Lebo v tej prekliatej chvíli mu napísala "ONA". A to mi už nedalo.
To už bolo podozrnie a ja som našla 4000 správ - konverzáciiu.

Ani zdaleka somsi neprečítala vsetko, ale aj to málo mi stačilo... Bolo to hrozné... Ja pracujem v At, a ked som bola odcestovaná, oni sikaždé ráno priali dobré ránko a vecer zaspávali s telefónomm pri uchu :(((

Zložilo ma to. Ja somsa mu samozrejme v prvom rade ospravedlnila, za to , ze som si kúsok z konverzácie prečítala, on plakal, ja som plakala, sluboval, prisahal... ale stratil moju doveru..

Stále si kladiem otázku,čo by bolo keby som nato neprišla. Viem že s nou fyzicky nič nemal, ale.... Teraz nie a čo bude dalej???

Takze ak je strach z nevery opodstanený, nevidím dôvod na predsudky. Je lepšie ked clovek vie na čom je... Radsej si prežiťto zlé, zabudnúť a potom ísť dalej a učiť sa na vlastných chybách...

alenka_maxova

pozri, chlapi nenavidia nam zenam nieco 100 raz opakovat. Povedal ti, ze ked budes na neho dobra, bude sex. Z toho usudzujem, ze asi tam cosi nie je v poriadku, ked chce od teba, aby si bola dobra, nemyslis? A ked ti to uz povedal niekolko raz, preco ho neskusis pocuvnut? Tak sa zatni a bud k nemu naozaj dobra. Hlavne nech ti to nemusi znova a znova opakovat dookola. Chlapov to neskutocne ubija...

bejbi bejka

Alenka_maxova Uz som sa Ho pitala povedal že budem mať sex len vtedy ked budem naňho dobrá lenže jeho naštve ked sa Ho opitam ci chce sex a povie že som Ho nepocuvala Tak nie Uz som skusala si Ho nevsimat a myslela som že keď Ja nebudem mať chuť Tak on bude chcieť ale ne Uz to asi nechce ale nemá Preco nechciet Tak neviem čo robim zle

bejbi bejka

Alenka_maxova Uz som sa Ho pitala povedal že budem mať sex len vtedy ked budem naňho dobrá lenže jeho naštve ked sa Ho opitam ci chce sex a povie že som Ho nepocuvala Tak nie Uz som skusala si Ho nevsimat a myslela som že keď Ja nebudem mať chuť Tak on bude chcieť ale ne Uz to asi nechce ale nemá Preco nechciet Tak neviem čo robim zle