Hlieny - zápach z úst

Príspevok v téme: Hlieny - zápach z úst
araz

dočítala som sa,že stekanie hlienov spôsobuje zápach z úst,čo je asi aj moj problem,lebo som bola na všelijakých vyšetreniach a všetko som mala v poriadku,ale chcem sa spýtať či stekajúce hlieny vždy spôsobujú zápach,lebo poznám ludí,ktorý majú s hlienmi velké problemy ale zápach nemajú.

riky030303

Mám ten istý problém stekajú mi hlieny v krku ... Mám problémy z dýchaním čo zároveň spúsťa aj búšenie srdca...prvý krát mi bolo povedané aby som bral lieky na srdce lopresol ako si ma to prešlo po 2 rockoch to tu je zase teraz mi bolo povedané ze to bude astma berem lieky na astmu...spirometer nádych 100 percent výdych sa nepodaril... Rengen pľúc úplne v poriadku krvné testy najlepšie aké doktor videl..srdce úplne v poriadku nakoľko som stál 2 hod pred trochu znížený tlak...moj problém je stekajúce hlieny v krku a večer sa mi stáva že nemôžem dýchať...

mjanik

u teba asi ide o dva problémy:
1,zatekanie hlenov je spôsobené špatnou prácou pľúc
2,zápach je spôsobený špatným žalúdkom
Obidva prípady sô dobre liečiteľné akupunktúrou

percoala

Urcite to ma suvis s hlienami. Mam rovnaky problem uz par rokov, jednoducho hlieny miesto toho aby sli do nosa stekaju dole hrdlom a akonahle ich clovek prehltne citit z ust smrad. Je to uplne evidentne hlavne ked si clovek spravi ustnu hygienu a neciti ziadny smrad az dokedy neprehltne susto stekajucich hlienov. Ak na to niekto nasiel riesenie, budem rad, ked ho napise..dakujem

- mira

Araz, píšeš že sa stravuješ zdravo, napíš presnejšie ako. Hlieny vznikajú z hlienotvorných potravín. Možno to bude ovocím, možno nejaký mliečny výrobok, možno múčne jedlo, alebo nejaká sladkosť alebo nevhodný stužený tuk v niektorej potravine. Sama zisťuj, čo to môže byť. Ak budeš jedávať prečisťujúcu stravu s dostatkom vlákniny, nejaký čas ti budú ešte vytekať staré hlieny.

araz

neviem či všetkým,ale prešla som obvodnú,krčného,alergologiu,gastro,zubného,chorá som nebola cca 20 rokov vobec nič,len raz do roka nádcha a predsa mám problem s hlienami,ustnu hygienu dodržiavam so všetkým s čím suvisí,dva razy do roka dentálna hygiena a predsa mám ten zápach,stravujem sa v podstate zdravo,zelenina,ovocie,strukoviny,celozrné pečivo....

eam

S hlienmi mám aj ja problém, riešila som to aj u krčnej a tá mi povedala, že to tak má byť, že je to o.k.Čo sa týka zápachu údajne ho spôsobuje helicobacter, prípadne čapy na mandliach, zlá ústna hygiena.