mama vs. priatel

Príspevok v téme: mama vs. priatel
zufala333

ahojte, potrebujem poradit,ale aspon sa vykecat. nechcem vyzerat ako decko,alebo nejak nastrocna , ktora nevie co od radosti, ja by som len bola rada,kebyze niekto vyjadri nazor na moj problem. popripade,ak sa niekto s tymto aj stretol a pomohol mi. ide o to,ze mam priatelo uz skoro 5 rokov na strednej. na zaciatku vychadzal s rodicmi este uplne v pohode,ale cim dlhsie chodime, tym viac su proti nasmu vztahu. vlaste len mama, ale jej sa nepaci ani sestrin priatel, hoci obidvaja su slusni a vychovani, partner do zivota, ktory ma vypocuje, pomoze ako vie, a lepsich chlapov uz by sme urcite nenasli :) takze z mojej a sestrinej strany ziaden problem, ani z otcovej. ja uz neviem co mam robit, aby sa stym zmierila, lebo ona si vzdy najde nieco aby ich mohla skritizovat a to hlavne,ze nie pred nimi,ale hovori to len nam. ja to uz nedokazem pocuvat, som z toho uplne zufala. nedokazem jej vysvetlit ,aby ho zobrala normalne ako napr. aj clena rodiny a o tom,ze by som sa za neho vydala, nechce ani pocut. nechapem ju, niesom male decko, ktore ma chranit od vsetkeho, som dospela a jedine co mi brani v tom aby som sa vydala alebo aby sme isli spolu byvat su peniaze. ja som studentka, on robi, ale jeho platu by sme asi tazko vyzili. tak potom ake je riesenie ???

zufala333

ano jajka mas pravdu,ale pocuvam to uz skoro 5 rokov a zacina mi z toho sibat, ak to pojde takdo dalej tak asi skoncim na psychiatrii, leba ako ju poznam , ona sa bude starat do konca zivota. akoze chapem ju,ze ma ma rada a chce ma chranit,ale ona stale hlada nejaku chybu, aby sa potom mohla stazovat mne, a neuvedemuje si,aky je on, ze takeho chlapa nema hociktora.