Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Psycholog online zadarmo

Čítajte viac

nervacka-04916

ahoj som mlade dievca co potrebuje nejake rady . Mam smutok v srdci a neviem co mam robit , : Pisal mi byvali kamarad (teras uz), ze ma ma rád a ze ma lubi ze sa mu pacim ale ja som ho tak troska vismievala ze " ked napisal on a ti ma lubis som odpisala a mala bi som ? " no ze sa mu pacim no mne to velmi lichotilo lebo pred tim asi 2 roki som bola donho as po usi no a ja som si s nim pisala mali sme us naplanovane aj stretnutie ale nevidarilo sa nam to ani jeden z nas tam neprisiel no tak sme si pisali aas do rana cele dni a kcel somnov chodit a ja som sa zas zalubila aj ked do (prazných slov ) , no lenze na druhi den som videla ze chodis s jednou dievkov ktoru dobre poznam , zlomilo mi to srdce , a neviem ci mu mam napisat sm stale do neho :( mam mu napisat ze ho mam stale rada ? ( prepacte za pravopis ) ..... dakujem za odpoved :)

Anonymka1111

Dobry den, vcera sa moj priatel rozisiel z dovodov ze som nanho zla neviem byt normalna. Nas vztah bol zvlastny pozname sa tri roky ale za tu dobu mi velakrat povedal ze je koniec a vzdy sa vratil. Je to moj prvy chlapec a strasne ho lubim. Ked sa so mnou vcera rozchadzal strasne plakal a povedal mi ze na mna tak skoro nezabudne a ze ma lubi. Neviem co mam robit je mi to strasne luto co sa stalo pretoze sme mali plany dovolenky a strasne vela veci naplanovanych chcela by som radu co mam robit ci mam cakat ze sa ozve alebo co :(

gramkatn

dobry den, prispevky su tu uz starsieho data, ale ak hladate psychologa, ktory pracuje on-line, nech sa paci, som Vam k dispozicii. Vsetky potrebne informacie najdete na mojej stranke - www.atelier-dusevneho-zdravia.sk. Prajem pekny den.

papousek

Sa mi nezda bezplatne to asi nebide myslim za hodinu minimum 10eur.a naco chces ist.fuj v zivote by som nesla su to vyebane prefikane bytosti len ta zatriedia podla prefikanych otazok.a filozofickymi dristami ti mozno ale to len mozno pomozu.za teba nic nevyriesia.doporucujem pomoz si sam aj pan boh ti pomoze.urcite by som v zivote nesla aj ked oni by boli rady aby so vsetkymi malichernostami ludia za nimi zasli aby sa im nazbierali na vyplatu lol.

Vykričať sa

Ahojte dnes som mala súd s otcom môjho dieťaťa, ktorý chcel znížiť výživné z 100 na 50 eur. Na súde som mohla povedať pravdu ako sa nestará nezaujíma nemá záujem o malú neberie ju nikam ...... . Nepovedala som temer nič Zdvihli mi výživné o 15 euro a na mňa to teraz doľahlo potrebujem sa vykričať čo som mohla všetko povedať a neurobila som to. Aká som hlúpa alebo dobre vychovaná neviem čo je lepšie.Neviem sa zmieriť s tým čo všetko som chcela povedať a neurobila. Vykričať sa potrebujem a niečo si vypočuť.

Netopier

Zdravím vás, mám pracovný problém s mojim kolegom, on sa totiž snaží zneužívať moje vedomosti, ale ich aj spochybňovať. Problém je v tom, že on fotí 5 rokov a doteraz nevie, ako funguje fotoaparát. Striedali sme sa na fotení podujatí, samozrejme, že ja som mal lepšie snímky, ako on, a začal ma obviňovať, že keď on ide fotiť, tak mu prestavím celý fotoaparát, že preto má on zlé snímky. Ja som si kúpil do práce vlastný fotoaparát, snímky z neho boli skvelé, on mal zlé a už sa nemal na koho vyhovárať. No po čase nastal ďalší problém, že nie ja viem nastaviť svoj fotoaparát, ale môj fotoaparát je lepší, ako jeho. Keď som sa ho opýtal, že aký rozdiel je medzi mojím a jeho fotoaparátom, nevedel mi odpovedať. Snaží sa vyzvedať odo mňa, ako sa nastavuje fotoaparát, ale ja mu to neprezradím, pretože si to kľudne môže aj sám preštudovať alebo si ísť spraviť fotografický kurz. Ja ako živnostník nie som povinný učiť ľudí nastavovať fotoaparát. Problém je ale aj v tom, že keď sa ma opýta, či jeho snímky sú dobré, a ja mu poviem, že nie, tak vraví, že som proti nemu, a keď poviem, že jeho snímky sú dobré. tak povie, že ho klamem, lebo iní povedia, že sú zlé ... Neviem, čo mám robiť, naša šéfka sa do fotografovania nevyzná, neviem si poradiť, ako tento konflikt riešiť, čo si mám o svojom kolegovi myslieť. Často sa stávalo, že keď som svojmu kolegovi v niečom poradil, tak to predniesol našej šéfke, že on na to prišiel, nepovedal jej, že to som mu ja poradil ... Ako riešiť takúto situáciu?

rapopo

craspi - vsak klud - pockaj par minut a ides znova uz kludnejsi, vsak to nie je ziadny problem. Preco s tym chodis po doktoroch? Za par rokov ak s nou vydrzis to bude opacne, tak si to vychutnaj zatial takto :)

DandyKa

Ja osobne by som nazbierala všetku odvahu čo mám a išla za psychológom.Chcem ťa len povzbudiť že aj keď sa hanbíš, to nevadí.Psychológ s tým predsa pracuje, on ťa nebude súdiť, naopak práveže to bude chápať a bude sa ti snažiť pomôcť.Bude sa ťa pýtať ak nebudeš vedieť hovoriť sama, bude viesť ten rozhovor..aj ked pri prvom stretnutí budeš hovoriť len áno, nie, neviem..bude to dobrý začiatok..On s tým určite ráta,veď tam chodia všelijaký ľudia,nie len ukecaný,bez hanby...jeho úlohou je nájsť si k tebe cestu, aby si mu začala veriť že ti chce pomôcť a ľady sa prelomia..aj ked to možno zo začiatku potrvá..určite sa neboj osobného kontaktu, ak ten prvý krok prekonáš,potom to už bude dobré uvidíš..nepísala by som ti to ak by som s tým sama nemala skúsenosť..je to určite lepšie ako si s niekym iba písať ..uvidíš :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Psycholog online zadarmo - Fórum - ZDRAVIE.sk