Psycholog online zadarmo

Súvisiaci obsah

Alenka35

Dobrý večer prosím o radu už som v koncoch mám 9ročného syna,ktorý nechce spať sám vo svojej posteli vždy si vyžaduje aby sním nietkto spal a už neviem ako ho mám naučiť aby spal sám som zúfala prosím poraďtemi ďakujem.

Prosba

Pekný deň prajem, som matka dvoch dcér, 23r. vydatá. Dospelá dcéra študuje na VŠ. Sama finančne ťahám všetky výdavky. Manžel nie je schopný zabezpečiť príjem. Je komplikovaná osobnosť, neprisposobivý..ak sa mu podarí zamestnať sa je to len na chvíľu, pretože má v zamestnaní konflikty s nadriadeným a tiež kolegami. Jeho záľubou je futbal. Trénuje obecné mužstvo, z ktorého prinesie pár eur. Od soc. a zdr. odvodov, strava, nájom, VŠ, deti, 2 motorové vozidlá... financujem absolútne všetko. Po dlhých rozhovoroch a samozrejme výčitkách, čo vlastne od neho chcem, keď nám je fajn sa v januári zamestnal. Nekomunikuje, nepomáha, nárokuje si na mesačné 35 000 e auto, ktoré som kúpila do podnikania. Keď chcem situáciu riešiť neodpovedá. Netuším, čo robiť....ako sa pohnúť z miesta. Trpí tým celá rodina, deti vidia a cítia. Netuším, čo ďalej...za odpoveď vopred ďakujem.

lola_x

Vesmir1 odid za rodinou co najskor. Nemas co stratit. Ked sa babo narodi uz to nebude take jednoduche. Je vela slobodnych mamiciek, ktore to zvladli, vychovavat dieta. Drzim palce a vela sil

Vesmir1

Potrebovala by som poradit . Som v cudzine ,s priatelom cakame dieta . Je to hrozne komplikovane a najradsej by som vratila cas a odisla naspat za rodinou. Stale si hovorim preco som to uz davno nespravila. Priatel ma nechava vzdy samu ,a ked odchadza vzdy slubuje ze na chvilu ide a ja mu to vzdy verim lebo som naivna uz tolko rokov a cakam ze sa zmeni. Ked sa vrati a ja som nahnevana ze zase nedodrzal slub tak to hodi vsetko na mna a ja som ta najhorsia. Jeho svet je iba playstation s kolegom a alkohol. A ked uz teda je pri mne tak sa bavi s mobilom alebo si pusti telku a vtedy musim byt ticho . Uplne sa mi nechce ani zit , neviem co mam robit. Nemozem sa o tom ani s nikym porozpravat :( a to nieje vsetko , pozicala som mu peniaze asi pred pol rokom , ja som vzdy setrila na buducnost a on vzdy rozhadzuje. Ked mu pripomeniem tie peniaze tak sa urazi ze co stale chcem od neho . Pomozte mi prosim !

Vesmir1

Potrebovala by som poradit . Som v cudzine ,s priatelom cakame dieta . Je to hrozne komplikovane a najradsej by som vratila cas a odisla naspat za rodinou. Stale si hovorim preco som to uz davno nespravila. Priatel ma nechava vzdy samu ,a ked odchadza vzdy slubuje ze na chvilu ide a ja mu to vzdy verim lebo som naivna uz tolko rokov a cakam ze sa zmeni. Ked sa vrati a ja som nahnevana ze zase nedodrzal slub tak to hodi vsetko na mna a ja som ta najhorsia. Jeho svet je iba playstation s kolegom a alkohol. A ked uz teda je pri mne tak sa bavi s mobilom alebo si pusti telku a vtedy musim byt ticho . Uplne sa mi nechce ani zit , neviem co mam robit. Nemozem sa o tom ani s nikym porozpravat :( a to nieje vsetko , pozicala som mu peniaze asi pred pol rokom , ja som vzdy setrila na buducnost a on vzdy rozhadzuje. Ked mu pripomeniem tie peniaze tak sa urazi ze co stale chcem od neho . Pomozte mi prosim !

Jana Lukacova

Jozef s: plač nám pomáha uvoľniť fyzický stres, avšak čo je dôležitejšie je prejaviť samotnú potlačovanú(é) emóciu(e), ktoré vytvárajú "blok" a bránia nám žiť šťastne, s vnútorným pokojom. Ak uznáte za vhodné napíšte mi email a poskytnem Vám viac informácii.

Jozef s

Zdrávím potrebujem poradiť..
Jednoducho neviem plakať všetko dusím v sebe chcem plakať ale nejde to a trvá to už pár rokov a ničí ma to a aj moje vzťahy stroskotali na tomto pravdepodobne a potom sa to ešte zhoršuje ... viem že to musí byť nejaký blok z dectva ktorý to spôsobil ... ale potrebujem to dať všetko vonku lebo sa zblázím ... neviete nejaký spôsob ktorý by mi pomohol ? Pekne Vás prosím poradte mi .

anonymka81

Dobrý den,prosim Vás o radu v mojom probleme:pred 3 tyzdnami sme v rodine zažili šok v podobe smrti 40-ročného brantranca s ktorym sme mali dobré vztahy a ktorý odišiel z tohto sveta dobrovoľne.Mojím problémom je,že stále na to myslím a čo je horšie myslim na to ze keby sa to stalo mne,čo by robili moje deti a moj manžel bezomna,nevieme sa tej myšlienky zbaviť,snažím sa myslieť na niečo iné ale je to vo mne.Myslite,ze časom to prejde,že je to len smutok alebo sa jedna o psychologicky problem,ktorý by som mala riešiť.Ďakujem za odpoveď