Nechal ma

Bubu****

na tvojom mieste by som si asi otvorila šampanské a tešila sa z toho, že to ukončil a otvoril mi oči. Veď tento chlapec je absolútne psychicky nevyzretý a nič dobré by sa z toho vzťahu nevykluko. Chápem, že to bolí, ale fakt sa z toho skôr raduj.

kopirujka

a ze ani teraz nevie co je spokojny alebo nie ,, neviem asi sa uz neozyvat ze ? nech je stastny ,, ako len chce

lulu22

Bubu, tak od toho môjho rozchodu ubehlo už asi aj 5rokov a s dotyčným sme ok, kamoši, napíše mi sem-tam a už sme sa aj v spoločnej saune stretli :D
a momentálne som zamilovaná :) takže chce to čas :D
a kopirujka, počítam s tým, že máte asi tak 19rokov, podľa toho čo o ňom píšeš. Ale môžem sa mýliť, nájdu sa aj takí chlapi, čo nevedia, čo chcú ani v 30tke..:/

kopirujka

a on vravel ze nevie co chce ze ani nevie ci je takto spokojny ,, ze ked prisiel za mnou ze sa rozideme mi vravel ze ma miluje ze chce byt so mnou potom ze uz nevie ani sam ze by si aj uzit chcel este ,, a toto mi aj pisal ze raz tak raz tak to bolo ,,, len ma to boli ze ja som sa skoro vsetkeho pre neho vzdala a on toto ,, ked sme si uz planovali vsetko ale ja som bola jeho prva mosno preto si chce ste nieco uzit

kopirujka

ale on neviem ci to bolo kvoli nej mi povedal ze si chce uzivat ,,, ze uz nechce vazny vztah ,,a oni spolu este nechodia ,,, proste on vravel kamosom ze uz nechce vazny vztah ze tuto chce poje... a potom si uzivat dalej kym je este mlady ,,

Bubu****

nechápem čo by sa tým ľudom malo vracať. Tak proste našli niekoho lepšieho ako ste vy. Možno ste pre neho neboli najvhodnejší. Nehovorím, že to nie je ťažké, ale hovoriť také veci, že sa mu to vráti je blbosť. Nevidím nič zlé na tom, keď sa mu zapáči niekto iný. Možno je to lepšie že to skončilo takto ako nejakou strašnou hádkou o dalšie 3 roky. Neľutujte sa a hlavu hore. Za chvíľu je tu nová láska a vy si ani nespomeniete, že niekto pred ním existoval...

lulu22

Ja som to tiež nechápala, keď sa mi to stalo.. Bol to šok :/ boli sme spolu skoro dva roky. s tou, kvôli ktorej ma opustil, sa nedávno rozišiel a myslím, že ona jeho nechala.. takže sa mu to vrátilo.
Je pravda, že by si mala robiť všetko to, čo ti tu napísala slnečnicaa, ale na to určite zo začiatku nebudeš mať chuť. Ale prekonaj sa!
Ja som dokonca vtedy odišla do zahraničia pracovať, ale myšlienky boli stále tu:(

atm

3nttt,
"vsetko sa mu vrati"?? co sa mu vrati a z akeho dovodou?:) ako je to neprijemne, dievca to bude musiet rozdychat a urcite sa jej to aj podari, ale zas vymyslat si taketo rozpravky..:)

slnečnicaa

Poplač si, vyzúr sa, vyhoď jeho veci, opi sa, obvolaj kamošov, kamošky, vyrazte si na kávu, disku, kúp si niečo pekne na seba, začni behať, cvičiť-jednoducho si trocha zabav hlavu. A hlavne mu nevolaj! To prejde, každý si tým prejde