Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stolica

blondula

atm... praveze som nijaku nemala.mala som tusim 4-5 dni volna a sedela som len za compom,v pyzame a slopala colu :D .... veeeelmi vela coly :P

blondula

keby ste vedeli kolko coly som raz ja vypila,ani mi ani neuverite !!!! potom som este asi 3 dni chodila chodila jak sova s vytrestenymi ocami :DDDD

eccelente

aaaale kktina...
ja som pil colu pravidelne denno denne, aj dva litre za den, a nic,,, klop klop... vsetko je dnes nebezpece a chemicke a neviem ake.. keby ste sa mali vyhybat vsetkemu skodlivemu, tak neviem co by ste zrali a chlastali...
to je velmi zdrave tie vase alkoholove piatky a soboty...

Anarax

Vďaka, takže oddnes žiadna cola. Ja som síce pila light, ale čítala som, že je to ešte horšie. Takúto tolicu nemám stále, ale dosť často. A tiež je pravda, že pijem aj iné nápoje okrem coly, najčastejšie čistú vodu, sem tam čaj a minerálku. Colu pijem hlavne večer a cez víkend.

atm

na druhej strane samozrejme tazko povedat, ci to jednoznacne suvisi s tym tvojim problemom, takze ked tak navstiv lekara

atm

vysokokoncentrovane sirupy koly sa prepravuju v 25 litrovych bandaskach oznacenych vystraznym symbolom 'pozor zieravina'. na jednu 2l flasu pripada par kvapiek tohto sirupu. hlavny dovod oblubenosti je (okrem reklamy) ten, ze obsahuje cukor (navykova chut), bublinky co2 (pocit osviezenia) a kyselinu fosforecnu (pocit 'odhlahnutia' na zaludku po vydatnom jedle - chemicka pomoc zaludku pri traveni potravy). vseobecne sa da ale povedat, ze je to organizmu totalne neprospesna kvapalina s celym radom potencialnych negativnych vplyvov. uz dlhu dobu si davam radsej mineralku, alebo vodou zriedeny 100%ny dzus. a uplne najlepsia je cista voda:)

Anarax

Lenže ja som čítala, že natrávená krv v stolici je čierna. Moja stolica nie je čierna, ale tmavohnedá. No ale asi obmedzím tú coca - colu. Nevedela som, že je taká nebezpečná.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stolica - Fórum - ZDRAVIE.sk