Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chemoterapia

lionesssssss

RNG, celkom zaujímavé, že ja poznám aj ľudí, ktorí žijú bez rakoviny (ktorú úspešne prekonali) aj 10 rokov...

RNG

Kto si chce pozriet oficialne tabulky na percenta ludi prezijucich rakoviny dlhsie, nez 5 rokov, moze to najst napr na
surveillance.cancer.gov
Napriek vsetkym reciam onkologov na liecenie a jeho uspechy to na tychto statistikach vobec nevidiet.
Zatial je to viacmenej povacsine smrtelna choroba a tych co preziju s nou 5 rokov alebo vyliecenych je mizivo malo.
Preto tu tak zdoraznujem rozne lekarske alternativne metody, najma tie, ktorych ucinok je relativne lepsi, nez bezne onkologicke, aj ked sa o tom v odbornej verejnosti, najma v USA dokonca ani nemoze rozpravat, lebo zmienka na ine metody okrem schvalenych je dokonca trestna.

to moj nazor

no...ja poznam jednu co odmietla chemo a verila nejakemu samanovi o lieceni na "prirodnej baze".zomrela rychlo....

- mira

Tie veci sú už dávno zverejnené. Sú v knihách i na webe. I príbehy vyliečených. Kto hľadá nájde, kto nehľadá, vysmieva sa.
Ľudia sú už tak odklonení od prírody, že za normálne považujú jedlo ako biela múka a okrájané jablká a za nenormálne celé zrno a zeleninu. Preto ochorejú.

pozri-

ved ano-kazdy sa musi rozhodnut sam...staci ked pri nej stoji-rozprava sa s nou a pomaha jej po tej psychickej stranke...ROZHODNUTIE JE STALE LEN NA JEJ KAMOSKE...

tepeceha

Ale ja som nikde netvrdila, ze ludia neokrajuju jablka. Ja som napisala, ze nepoznam v mojom okoli nikoho, co by to robil. To nie su totozne vyroky, moja.

tepeceha

Ja som Laurine napisala, aby kamosku do NICOHO netlacila, ze je to len a len jej rozhodnutie. Ma pravo odmietnut chemoterapiu a nikto ju nesmie nutit. Pri kamoske treba stat a pomahat jej bez ohladu na jej rozhodnutie, ci prijme sancu alebo nie. Ma absolutne plne pravo sa rozhodovat o svojej liecbe a odmietnut ju, ak sa jej zda nebezpecna, alebo dokonca smrtelna.

pozri-

...a ak to beries po inej stranke-tak mas pravdu...nie sme az taka velka krajina-ale urcite nemas prehlad kto ako co robi...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chemoterapia - Fórum - ZDRAVIE.sk