Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chemoterapia

pozri-

...no ja by som este nieco napisala ale necham to tak lebo mam velky respekt pred totuo temou-pretoze nikdy nevies co sa moze stat...
tak len prajem tej kamoske LAURINY nech sa rozhodne SPRAVNE...

pozri-

...sak ano presne tak-ale malo kto to vie...ja napr.teraz aj do strudlu davam zo slupkov...hoci sa snazim jest len surove-lebo v zakuskoch uz asi tolko zivin nema...je to uz len pochutka pre maskrtny jazycek :)))))

...a tiez si myslim ze kazdy sa musi rozhodnut sam-co bude robit-ako sa rozhodne je stale len na tom cloveku...

tepeceha

Keby som bola presvedcena ze chemo ma zabije a obilninove supky s vselijakymi inymi vecami ako jacmen, chlorela alebo chaparal ma zbavia smrtelnej choroby, tak by som veru nevahala, co si vybrat.

tepeceha

no predsa pacient zaplati, nie?
Ked niekto dostane rakovinu, tak si moze uplne slobodne vybrat, ci chce chemoterapiu zadarmo, alebo liecbu obilninovymi supkami a podobnymi metodami. Ak je presvedceny, ze chemoterapia mu urcite nepomoze, ba dokonca ho zabije, tak nie je nad cim vahat. Ci vari ano?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chemoterapia - Fórum - ZDRAVIE.sk