Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vianočné darčeky

blondula

moja uplne najoblubenejsia cinnost!!!! balenie darcekov :P .... akurat,ze este nemam nic nakupene :D hlavna vec,ze papieru mam na rozdavanie :DDD

dellya

áno, balím všetko do baliaceho papiera , pokial sa dá, ak je forma darčeku prijatelná papieru :DD ..

a snažím sa zabaliť jednej osobe darčeky do viac balíčkov, nech je viac prekvapení :)))

dobra vila

Ja som balila doteraz kazdy rok, je to taka prijemna povinnost :), ale mne sa velmi pacia aj prekvapenia v darcekovych taskach a tie tasky samo o sebe su velmi krasne, takze som sa zvykla tesit aj z nich :D. Ked som bola mensia a mala som darceky zabalene, tak som sa na Stedry vecer vkradla ku stromceku a omákavala som darceky, ze co v nich moze byt :D (takze detom darceky treba isto zabalit, haha). Pri darcekovych taskach to moc nejde a treba od nich, toho komu pojdu, drzat obdalec ;).
Tento rok som niektore darceky balila a zaroven aj vkladala do darcekovych tasiek (jj, ja uz mam vsekto pokupene a precizne zabalene, hihi). Ale niektore darceky by pobalit ani neslo, velmi netypicky tvar, ci prilis tazke a pod. Takze tie sli do darcekovej tasky iba tak.
Ono je to uplne jedno ci papier alebo taska, komu ako po chuti (len nech sa pod stromom nevalaju len tak, bez nicoho :P). Ja sa v baleni vyzivam, takze si tym zaroven robim aj dobre :D.

anjelik9

balila som a chapem prečo to muži nerobia bo aby to drzalo a bolo to pekne ked každemu dam šetko spolu to je niečo...som povedala že na druhý rok im kupim každému jednu vianočnu darčekovu tašku :DDD

[zruseny20]

anamarie a kde vidis, ze som ten prispevok adresovala tebe? ;) mala by si byt menej vztahovacna..

uprimne - tvoj prispevok som si precitala az po tom, co som napisala ten svoj.. dotycna sa pytala ci darceky balime alebo nie.. tak som napisala ako to robim ja.. thats all

darceka

toto su moje prve nestudentske vianoce kedy si mozem dovolit kupit aj ine darceky nez podlozky pod taniere :) takze sa strasne tesim na to, ako budem tie darceky balit. a s radostou si dam tu namahu a zabalim to do papiera a previazem maslou :) tesim sa na obalovanie darcekov..nie rozbalovanie :D

anamarie

myslienka, my si uz dlhe roky na Vianoce nedavame darceky a s manzelom sme zatial bezdetni, tak nie je dovod nieco davat pod stromcek. Chces tym naznacit, ze mi na manzelovi nezalezi? Diamantove nausnice som dostala na narodeniny, auto v januari, pracku len tak, lebo som potrebovala, knizky si objednavam tiez vtedy, kedy chcem, nemusim cakat na jeden den v roku, ze konecne dostanem sprchovaci gel. U nas dostat aj krasne skatule, tak vyuzivam aj tie.
xxxxx to si asi nevidela, ako balia darceky Amici. Ti zabalia darceky do tasky tak, ze mas co robit 5 minut, kym to vybalis.

xxxxxxxxxxxx

ano balim :-) pekne do vianocneho papiera plus to obalim krasnou maslou. Mam rada to napatie ked sa darceky otvaraju je to lepsie ako smarit darcek do tasky a nieje to ziadna prca ju otvorit a hned vidiet co tam je ...

[zruseny20]

do tasiek zvycajne balim vtedy, ked sa mi s tym nechce "babrat" a chcem to mat co najrychlejsie hotove..

a kedze mi na ludoch, ktorym davam vianocne darceky zalezi, tak si davam zalezat aj na zabaleni a teda balim do papiera :) pride mi to osobnejsie

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vianočné darčeky - Fórum - ZDRAVIE.sk