Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ploché bruško

pravy huhu

A co keby ste si skusili zalistovat v tom milione rovnakych tem o chudnuti a plochom pupku a nezakladali tu milinprvu temu. Clovek, ktory chce usetrit cas a nieco sa dozvediet by to asi urobil tymto sposobom. tpch sa asi len snazi naznacit, ze vam musi .... uz z toho.

Meretseger

maruska123: Len mi je snáď trochu ľúto, že by si mohla fakt pekne pomôcť, keby chcela. Tak sa jej snažím(e) otvoriť oči, ale fakt márna snaha :-/
Ďakujem.

maruska123

Meretseger naco s nou stracas cas? aj tak si neprizna, ze ma problem...sustred tuto svoju energiu radsej na seba a svoje liecenie...aspon ty sa s tym snazis nieco robit a priznas si, ze mas problem, to je velke plus a drzim ti palce

Meretseger

tpch: Už chápem, najskôr som tvoj výrok o nenávisti pochopila ináč, pardon.
kv: Sekta nie sme :D:D A neboj, HPO nie je nič, kvôli čomu by si sa musela označovať rovno za blázna, na to sú iné ochorenia. Realitu ešte nejak zvládame. Len ju vnímame trochu... netradične?
Keď odmietaš chodiť k lekárovi a tvrdíš, že si úplne normálna, to ešte neznamená, že nie si hraničiarka! To máš to isté, akoby si mala horúčku až do neba a boleli ťa aj svaly, ktoré nemáš - ale ty by si tvrdila, že si okej, že žiadnu chrípku nemáš! Očividne by si ju mala; tak ani v tomto prípade neklam samu seba, sakra!

Meretseger

tpch, nie každý hraničiar je ako kv, prosím o pochopenie, neurážaj nás :)kv je ale dosť zvláštna osobnosť, zvláštna už aj podľa mňa, čo som sama hraničiarka... a to je čo povedať.
A nehádajte sa, boha.

Novbodies: Pokiaľ viem, najskôr treba schudnúť, potom posilovať brušné svaly, bo tuk ich prekrýva. Fungovali mi na to brušáky - nie bežné, ale do kríža (pravý lakeť k ľavému kolenu a naopak) - a možno nezaberá aj tak nič :D

Novbodies

Ja tiez cvicim.. Chodim na bodyforming :) Aaaa strava je dost naprd no :D ... Ale planujem drzat 90-dnovu dietu... No popri tom by som chcela hlavne zapracovat na svojom bsruku :) ... Inac je dost mozne ze niektory ludia nikdy nebudu mat ploche brucho?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.