nič nevydrží :(

Príspevok v téme: nič nevydrží :(
cicamica2552

mám problém s priateľom, s ktorým chodím už takmer 4 roky. je mi s ním fajn, mám ho rada, len v sexe nám to akosi neklape. asi prvý rok to bolo ok, potom ma opustila chuť na sex a mali sme ho dosť zriedka (tak dva, tri razy do mesiaca :(). po vysadení antikoncepcie sa mi chuť vrátila, lenže tu som narazila na problém. môj priateľ sa veľmi, ale fakt veľmi rýchlo urobí. väčšinou sa to stane tesne po tom ako do mňa vnikne, síce ma to trochu škrelo aj predtým, ale nevadilo mi to až tak, keďže jednak som nejak nemala veľkú chuť a jednak som sa vedela aj ja dosť rýchlo urobiť. Lenže...ako som opäť objavila chuť sexu, dosť mi to vadí, pretože by som rada počas jedného večera vyskúšala aj viacej ako dnu-von koniec. dokonca sa minule stalo, že dva krát po sebe sme sex ani nemali, prvý krát sa urobil ešte predtým ako k tomu prišlo a druhý krát ihneď ako vznikol dnu. ja si stále myslím, že to je o ňom, v jeho psychike a že asi on to asi nejak extra nerieši, skôr sa tým len v tej chvíli trápil, ale nemám pocit, že by to nejak riešil :((. čo ja teraz?

mlady

cicamica2552 sory a zastavam sa ta lebo sa normalne pitas odpoved a ludia ti nato neraguju .ties mam ten problem som v posteli slapsi chalan no za moju parterku dam aj zivot ked bude treba a preto potrebujem par rad ...

mlady

su ludia co jebu na temy mi potrebujeme vazne poradit a take kokotini ako vibrator si nechaj pre seba dievca normalne sa pita a ti si robis srandu takichto jebkou mam najradcej skus reagovat na temy nato si vosiel do tejto stranki nie posmech si robit zastavam normalne vijadrenia nie blbosti tak sory ale uz mi jebe z blbostiach

cicamica2552

no mne to vysadenie pomohlo. A nie, nepribrala som, 16 kg som schudla. Ale začala som chudnúť ešte ako som ich užívala, pokračovala som aj keď som ich vysadila a nemalo to u mňa na váhu žiaden vplyv (ani pozitívny, ani negatívny)

maruska123

angelina ja som po vysadeni schudla a menzes mam ako hodinky aj nadalej, uz je pol roka bez hak a menzes vzdy na 28.den, nechapem :) ale ja som nikdy nemala moc neprevidelne...zo zaciatku mi zacali trosku viac padat vlasy ale uz sa to upravilo..inak vsetko v pohode

1angelina23

cica mica prepac ze neragujem na temu uplne..ale ja chcem tiez vysadit hak kvoli chuti.. tak ma to zaujalo,naozaj ti vysadenie pomohlo?.. a nepribrala si potom?

mlady

ok skusim to Y ale ja i skole som mal stim problem :) a co sa tika tej vidrze skuala som vsetko .. som mladi je prvda mam iba 23r ale ale ties niesom neak extra milenec som si toho vedomy ale trapi ma to dost pretoze moja priatelka si podla mna zasluzi poradnu milovacku ktoru jej chcem dopriat . skusil som kalis a viagru od dobreho kontaktu no ale somnou ani jedna pirula nepohla jednoducho nic ,,, priatelka bola sklamana videl som jej to v ociach ked som dosiahol erekciu ..fuu to bol hrozni pocitju vidiet sklamanu .milujem ju a som schopni urobit vseli co len abi bola v posteli spokojna tak prosim poradte mi nekto nejaku ohnivu pikosku ktora vam zabrala skusim to ties .dakujem ... a znova sori za gramatiku ha .