Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysetrenie na herpes

Príspevok v téme: Vysetrenie na herpes
dodko012

ahojte, Chcel by som sa vas opytat jednu neprijemnu otazku. V poslednom case mam strasne vela herpesov na tvari ( na brade, okolo nosa) a rozhodol som sa, ze sa dám komplet vysetrit u odborníka na herpesy. Problem je vtom , ze mam 16rokov a obcas s kamaratmi si pofajcím marihuanu a bojím sa , ze ak mi zoberu krv tak rodicia sa to dozvedia. Moja otázka znie: dá sa zistit z krvnych testov zameranych na kozu (herpes), ze uzivam drogy?? Nechcel by som aby sa to niekto z mojej rodiny dozvedel, (im darmo vysvetlim ze je to len obcasne s kamosmi a robi to skoro kazdy - nie som ziadny zavislak)
Mozte mi prosim vas pekne poradit ako to vlastne je ?? dakujem vopred

RNG

Vsetky virusy v tele sa daju potlacir antiviralnymi doplnakami, pozri cez google.sk na rng, herpes kde ich uvadzam kopu a treba ich brat viacero a obmienat casom.
Je to jednoduchsie, nez chodit po vysetreniach , kde lekari len hadaju rozne diagnozy, lebo nemaju naozaj dobre nastroje na diagnozy virusov, mykoplaziem, plesni ,kvasnych infekcii a l-foriem a samozrejme nemaju ani poriadne lieky na ne, ktore by boli dostatocne uucinne a neskodne, alebo aspon malo skodlive.

jamik

dobry den, potrebovala by som odporucit nejaku ambulanciu, kde sa venuju herpesom, konkretne genitalnemu, lebo gynekolog tvrdi opakovane, ze takato infekcia byva spojena s uzlinami v slabinach aj to vyzera inak, ked nic takeho nehmata, podla neho sa nejedna o herpes, no vysev je aj 2x do mesiaca a vsetky priznaky laicky odpozorovane mnou mi napovedaju, ze sa jedna zrejme o herpes, lebo to aj svrbi trochu, mozno su rozne tipy. Dakujem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vysetrenie na herpes - Fórum - ZDRAVIE.sk