Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

cvicenie na ploche brucho-strata casu

Príspevok v téme: cvicenie na ploche brucho-strata casu
Anes3

Zacala som z cvicenim na ploche brucho,mam cvicebny plan ktory dodrziavam,jem v pravidelnom case a pijem vela vody.No je mi tazko ovplyvnit vsetko co jem.Docitam sa ze mam obmedzit biele pecivo a sladke nejest vobec.V mojom jedalnicku je vsetko.Nevravim ze pozieram tonu cokolady ale nieco sladke sa ocitne stale.Bude moja snaha zbytocna ked budem jest to co doteraz?Ako casto je pritom dovolene dat si sladke? :D

DzanaFX

Ak dostavíš do svojho denného plánu dostatok kardio cvičení, tak si daj čo len chceš ALE!! v malých množstvách..To pečivo prosímťa nahraď aspoň celozrným, ani nepocítiš zmenu a je to zdravšie..K tomu sladkému kupuj si horkú čokoládu (aspoň 70%), príp. fit tyčinky...Všetko sa dá nahradiť :) No a necukruj, ale meduj :))))

sekon

Ak chces mat vyborne brucho musis obmedzit sladkosti, biele pecivo uplne vylucit, dalej odmedzit vyprazene jedla, hranolky atd. Jest kuracie masso, ryzu cestoviny v mensom mnozstve a dostatok pohybu. Jest celozrnne pecivo(podotykam celozrne malo by byt zlozene z celozrnnej muky, vacsina tmavych peciv je robena pridavkom farbiv) a pit vela vody, zelny caj najlepsie ale vareny, a dostatok pohybu vacsinou dopoludnia. Ak toto nebudes dodrziavat aspon vacsinu z toho tak ten cvicit je zbytocne.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

cvicenie na ploche brucho-strata casu - Fórum - ZDRAVIE.sk