Muži,aký máte názor na bacuľky?

Joo

och jo .....keby si vedela ,kolko stichlich trapia rozne mindraky :-)
tak sa mi zda ,ze krasa je len zneuzita predstava ( priemyslu)
nasilu sa nam vtlaca do hlav "vkus" - nevkus
mat dokanale telo neznamena to ,ze sa pacis kazdemu ..... !

eccelente

duska a ake su tvoje miery kedtvis ze ie si silna?? aj silnejsie baby su krasne.... poznam take... a ovela stastnejsie...

mate59

Duška, tak ako má každý človek iné chute, každému sa páči niečo iné, je to aj s mužmi, ktorí svoju váhu až tak nesledujú ako ženy a niektorým sa páčia štíhle, iným moletnejšie.Ale hlavným kritériom pre muža je to, čo z tej ženy vyžaruje,aký má sexepíl,spôsob rečí, pohybu, vyjadrovania sa,umenie vedieť sa pekne obliecť, pekné oči, vlasy, úsmev, tvar pier,skrátka niečo, čo ho zaujme a podobne.Je spústa žien,ktoré sú plnšie v tvaroch a sú so svojím šarmom sexi, chlapi sa za nimi hneď obzrú.
Ak nie si so sebou spokojná, zmeň sposob stravovania a podarí sa ti iste niečo odbúrať, len sa nesmieš vrátiť k svojim starým stravovacím zvyklostiam.

lost

je to len jeden extrem :)

zhruba taky ako ked si 200cm chalan povie "nemozem pribrat a mam len 60kg"

pokial ti to neohrozuje zdravie, mozes byt stastna :) lebo ten kto ta bude chciet, ta bude chciet aj s takouto hmotnostou, v opacnom pripade je diskutabilne preco by ta chcel...

Astor

ahoj, ja som na tom s vahou aj vyskou podobne ako ty, ked som bola v puberte strasne ma trapilo ze som bola vzdy silnejsia ako spoluziacky, aj ked teraz viem ze to nebolo nic hrozne. drzala som zbytocne vseliake diety, no neviem ci to boli diety, skor hladovky, samozrejme ze som do****la vsetko co sa dalo v organizme, pretoze teraz mam strasny problem dat dole kila. niekedy sa uz nad tym ani nezamyslam a niekedy ma znova chytia depresie, hlavne ked si chcem kupit tricko a nesedi mi, teda mam problem skor s oblecenim, nie s chlapcami :D. nastastie s nimi som nikdy problem nemala, lebo tvár mam celkom okej :) aspon myslim, a jedinou vyhodou plnsej postavy su vacsie prsia. momentalne chodim do fitka uz asi 3 mesiace a celkom to ide, po novom roku planujem aj dietu.. samozrejme uz len zdravu. no a aby som sa dostala aj k tvojmu problemu... viem ze chces skor muzsku radu, ale na zaklade mojich skusenosti ti poviem, ze su chlapi ktorym sa vyslovene pacia chude, potom su taki ktorym sa pacia plnsie zeny a su taki ktori to neriesia (z mojho pozorovania ze tychto vacsina :D) zalezi im na charaktere, spravani a ako tvoja osobnost "ladí" s tvojim výzorom.

Duška

jajka001 máš pravdu,v tomto s tebou súhlasím a som rada,že neodcudzuješ nás trošku silnejšie a ďakujem ti za tvoj názor,potešil ma.

jajka001_

zalezi aj ako mas tu vahu rozlozenu, ci su tie proporcie pekne, takto ked to nevidno, tazko ti niekto povie. ale aj baculky maju svojich fanusikov.

Duška

eccelente,ja by som aj chcela zhodiť tých 10kg,alebo aspoň 5 ale furt sa vrátim k tejto váhe.Ale to je téma na chudnutie.Ty si asi štíhla žena,tak ti trošku závidím ale aj prajem tú štíhlosť.Ani tu nelamentujem nad sebou a svojimi kilami naviac,tučná predsa niesom.Mužský pohľad-ten ma zaujíma tiež.