Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zlty odtien mejkapu ??

Príspevok v téme: Zlty odtien mejkapu ??
youtuube

Dobry den,chcela by som poradit, mate niekto nejake rady aky makeup na "zltu plet" ? Mam taky zvlastny odtien. Nesedi mi porcelain, toboz nie beige, skusala som odtien honey ale strasne je vidiet,akykolvek mejkap si dam, ten rozdiel medzi tvarou a krkom. Mam citlivu dost vyrazne cervenu plet so sklonom k akne, zmiesanu, vacsinou sa lesknem takze aj mastnu, ale na niektorych miestach aj suchu a podrazdenu. Je tazke najst na taku plet vhodny mejkap a este tazsie sa potom aj trafit do odtienu.Ziadny z tych ruzovych alebo oranzovych odtienov mi nesedi. Krk mam strasne svetly oproti tvari, ktora je cervena (teraz v zime este viac) a je akokeby do zlta. Vsetky tie mejkapy su namna az moc ruzove, alebo oranzove a neviem sa vobec trafit.
Ma niekto prosim nejake typy na konkretne znacky, ktore pouzivate na taku zltsiu plet ?

epsi0

Ja mám trošku nažltlú pleť aj kvôli nejakej enzymatickej poruche, najradšej používam Alverde tónovací krém (je iba 1 odtieň), má výťažok z mandlí. Je fajn, v lete si ho na ruke zmiešam s mojím klasickým krémom, v zime si dám krém a naň tento krycí krém. No tiež to s ním netreba preháňať.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.