Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem inak vyzerať-urobiť velkú zmenu v nasledujúcom roku!

maruska123

mate pravdu, zacat treba hned, nemusi to byt radikalna zmena hned od zaciatku, ale ked uz len vylucis sladkosti, mastne veci, nebudes pit sladene napoje, kila priloh a chlebu a pod, budes jest viac zeleniny a pit vela vody, tak uz len tym schudnes

a samozrejme aj nejaky ten pohyb

Maoam

veves, tebe trocha harasi, nie?
ako mozes urcit kolko treba schudnut, aby bola stihla, ked nepoznas vychodziu vahu a vysku??

su baby, ktore chudnu z 55kg, to by mali vazit podla teba 40kg ci co?

katka 34

Ahoj aj ja som schudla 8 kg len na vyformovanie postavy a je to úplne iný pocit.Neviem ako sa ty pokúšaš chudnúť,ale ja som jedla aj sladkosti,lebo to je moja neresť a aj tak som šla dole váhou.Určite som nehladovala,ale upravila som stravovanie a pitný režim.Ak chceš môžem ti cez mail vysvetliť ako som to dokázala.

annaritta090

haha, to sa neda takto zovseobecnovat, ze kolko kg je malo a kolko uz staci. kazdy ma inu vysku a stavbu tela.

atm

tak jedz zeleninku a zacni sa viac hybat. behanie, plavanie, ak mate fitko v okoli tak ho navstevuj napriklad kazdy treti den... len z toho nerobit vedu, staci si pamatat ze ak chces schudnut tak prijem energie by mal byt o cosi mensi ako vydaj energie aby organizmus siahol po tukovych zasobach. a pri cviku nezabudaj na to, ze kym sa nespotis, tak nema ziadny efekt. a este treba mat s cvicenim pravidelnost podla nejakeho jednoducheho planu - napriklad si daj nedela-streda-piatok behanie, stvrtok plavanie, pondelok fitko. to je vsetko

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem inak vyzerať-urobiť velkú zmenu v nasledujúcom roku! - Fórum - ZDRAVIE.sk