Problem s alkoholom a hazardom

Maros75

Gamblerovi ak das aj 20 tisic tak ich dokaze prehrat...
A neskor sperky v zalozni,auto ,byt..........aj takeho som poznal.

lentilkaaa

slnecnica....gamblerstvo nikdy níe je v pohode....vies mat vyplatu a za dva dni ju nahadzat do blikajucej budky nie je nikdy v pohode...

skus si napisat na papierik kolko penazi tak za rok prepijes a prehras a ked uvidis to cislo tak podla mna ti to trosku otvori oci co vsetko by si za to mohol mat...

kamarat bol zavisli no na niecom inom...ale to je jedno tiez to bola zavislost a az ked zistil ze za tie peniaze co do toho dal uz mohol mat vlastny dom postaveny tak to zacal riesit

slnečnicaa

Ty až tak nechceš prestat, že? :-) Myslím, že raz som ti to už písala v inej téme, pokiaľ je to v rámci normy, nemáš v chotári dlžoby, nekradneš babke zo skrine dôchodok, neplazíš sa domov po štyroch(aj to nie svojich)je to ok. Občas máme všetci pochybnosti o tom, či žijeme a konáme správne. Nikto však netuší čo je správne, veď na chybách sa učíme

george303

Slnecnicaa
Ved ja aj chodim pravidelne cvicit 3 krat do tyzdna aj behat a chodil som aj plavat ja zijem normalne plnohodnotny zivot len tie veceri su umna take adrenalinove...
Vsetci ty ktory ma poznaju mi hovoria ze naco cvicim ked pijem ale ja necvicim pre nejake velke vykoni ale pre dobry pocit ... Aj ked je pravda ze ten alkohol v cviceni dost vadi ked vydim inych chalanov v posilke ktory tam chodia menej ako ja a dvyhaju vecsie vahy tak je mi to trochu luto ale tak co uz ... Ja som zas dobry v inych veciach ...

slnečnicaa

Píšeš, že kvôli láske by si sa dokázal zmeniť, ale čo keď počiatočné zaláskovanie vyprchne? Vratiš sa k starému spôsobu života? Ak naozaj chceš, zmeniť sa musíš len a len kvôli sebe

slnečnicaa

Mne, ako babe a partnerke by vadilo len to hranie, sú to fakt úplne zbytočne vyhodené prachy a zabiješ pri tom kopu času. To, že si vypiješ, je ok, pokiaľ sa to nezvrhne na každodenné opíjanie pod obraz boží.
Skús napr namiesto vysedávania v šenku cez týždeň ísť cvičiť alebo behať alebo si kúp puzzle a skladaj:-)

Joo

no george ..... dnesna zrychlena doba a jej nestabilita psychike cloveka vobec nepraje
skus odbornu pomoc ... viem o tvojom probleme velke ho**o ....preto si myslim, ze odbornik ti pomoze riesit problem ..... ci uz je velky ci maly
hlavne bude riesit ,ako velmi ho prezivas
vela stastia :-)