Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesti palca na lavej ruke

Tulenková

Dobrý deň
Chcem sa opýtať. Mám bolesť´palca na ľavej ruke, aj v tej mäkkej časti. Niekedy to bolí tak, že do ruky nemôžem nič chytiť. Neviem z čoho to je, prišlo to odrazu. ˇ
Ďakujem za odpoveď.

15katarína15

Tak a už môžem zmeniť svoj príspevok, pretože už mám aj opuch a bolesť je ustavičná, nemôžem ním ani pohnúť :/ ....neznesiteľné :/

15katarína15

Zdravím.. Už asi mesiac mám bolesti palca na ľavej ruke.. Keď začne bolieť, mám problém aj zapnúť gombík, či niečo chytiť do ruky. Bolesť nie je ustavičná no veľmi často sa bez akejkoľvek príčiny opakuje. Je pravdou že mám namáhavú prácu takže aj palec je stále namáhaný, no neviem čo s tým robiť. Nemám žiaden opuch ani som ho nikde neudrela,,jednoducho som sa v jedno ráno zobudila s tým, že nemôžem pohnúť prstom, pretože mám neskutočné bolesti :/ nepochopiteľné, ale už som z toho zúfalá..A keďže som v zahraničí, nemám ani prístup k lekárovi :/ ..Nevie mi niekto niečo poradiť ? Vopred ĎAKUJEM.

Maros75

Skusenosti s cim,ze uz druhy den niekoho boli palec??
Mas opuch?? Udrel si si ho?? Ci len tak sam od seba ta zacal neposluchat a trapit ta???

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesti palca na lavej ruke - Fórum - ZDRAVIE.sk