neustale zlyhanie

Príspevok v téme: neustale zlyhanie
ember

ahojte potrebujem zhodit tak 15kg stale zacnem s velkou snahou tak 2 mesiace som uplne vzorna v cviceni a jedalnicku no potom zas zacnem jest nezdravo a necvicim a vraciam sa naspat kde som bola tak to u mna stale skonci co mam robit aby som vydrzala?Mali ste aj vy taky problem a prekonali ste ho?

Maoam

a hlavne na seba NETLAC, disciplinu treba ale obcas musis povolit, inak ti sibne z toho

daj si male ciele, 15kg je plan na minimalne tristvrte roka az cely rok, takze neocakavaj zazraky do mesiaca ani dvoch...

tes sa z kazdeho pokroku a ved si zaznamy, ako chudnes, nielen v kg, ale hlavne v centimetroch

daj si ciele, cojaviem za kazdych 2-3 kg nejaka odmena

bud si nieco pekne kup, alebo niekam chod, zavisi od toho co mas rada

a pridaj sa k nejakym kockam, co tiez chudnu, tie ta potiahnu, ked budes depkarcit ze sa nic nehne

Maoam

ember, neviem aky je u teba hlavny dovod, ale na mna to robi ten dojem, ze to nerobis s radostou, ze to beries skor ako povinnost, nieco neprijemne, nieco, kde sa musis strasne krotit a byt disciplinovana a je len otazkou casu kedy to nezvladnes

vsetko, co robime nasilu, skor ci neskor zlyha, ak chces trvale uspesne schudnut, musis byt ochotna zmenit cely svoj zivotny styl alebo ho aspon poriadne upravit a zaviest nejake vyraznejsie trvale zmeny

okrem toho potrebujes silnu motivaciu a vedomie, ze vzdy budu dni, kedy to nezvladnes, nieco porusis a je to uplne normalne a aj v poriadku

je to o prepnuti sa v hlave a zmene pristupu k tomu vsetkemu

zaklad je zmena stravy ale nevyskrtavaj uplne male prehresky, lebo to sa potom neda zvladnut, to je cista depka a koncentracny lager, to nema vyznam

kludne mozes obcas nejaku malickost

pravidelnost v pohybe je velmi dolezita, na zaciatku sa asi budes nutit ale casom to pojde lepsie, lebo ti to bude chybat, hlavne sa po pohybe budes super citit

co sa stravy tyka, maximalne redukuj sacharidy a prijimaj vela bielkovin, zeleniny, ovocie len trocha, vela vela vody, nesladeneho caju, cely den, od rana do vecera to je dolezite

Katka 34

Ahoj ja som schudla asi 8 kg bez cvičenia a hladovania upravou jedalnička a pitného režimu,viem ,že veľa ľudí nevydrží ale dá sa to.pokiaľ chceš môžeš mi napísať na mail a vysvetlím ti ako som to urobila ja.

sloniatenko

ahoj ember:skus kuknut moju temu kto bude chudnut so mnou podte! je tam viac prispevkov.tak ak chces kukni.pisem tam o svojich problemoch.aj ostatne. baby.ja tiez neviem dlhio vydrzat a tiez chcem schudnit tak 14kil.anapis o sebe nieco :)