Romanticky darček

Príspevok v téme: Romanticky darček
Jozef92

Dobrý deň,
mam takovú menšiu dilemu pretože moja priateľka má onedlho narodeniny. Bude mať 19 rokov a ja neviem či nieje "staromódne" ked v deň narodenín k nej prídem s kyticou a bonbonierou a pozvem ju na večeru.
Je mi to trapne ale predtím som nemal vzťah a neviem ako to chodí.
Dakujem

atm

"stahovat sa za velku vodu" = odcestovat zo slovenska do spanielska = "z kaluze do blata"... tak tymto suvislostiam teda vobec nechapem.. ale nevadi, nemusis na to reagovat:D

blondula

atm...nieco ako "z blata do kaluze" :DDD
lulu...uz by som tam bola,ale ako tehotna som kvoli "super" zdravotnej starostlivosti prisla radsej na vysetrenie aj na Slovensko.tam bolo vsetko v poriadku,i ked ma nijak gynekologicky nevysetrili,myslim na koze :DDD na Slovensku to nebolo v poriadku a musela som ist aj na odber plodovej vody.nastastie bolo vsetko v poriadku.akurat,ze mi zomrel otec skor,nez sa maly narodil,tak hlavne kvoli mame som tu ostala a s velkym bruchom som uz letiet nemohla :-( krpec ma uz skoro 15 mesiacov :P priatel je spanielsky slovak,lebo ma dvojite obcianstvo.mam to trosku zamotane a dufam,ze budem moct odist...

lulu22

chcela som napísať, že aj s dieťaťom, ale to som si nebola istá :D a malý už je ako veľký? :D a priateľ je Slovák? no čo, teraz to vydržíš, a potom si môžete do konca života liezť na nervy :D

blondula

ano s priatelom,zase do Spanielska :D on uz tam je a asi ani nepride na vianoce :-( ale co uz narobim,nejako to vydrzime a potom budeme spolu aj s nasim syncekom a dvoma kocurmi :DDD

lulu22

no teda, ja som potom tiež taká, keď som u babky na dedine, či priateľovej starenky, tak konc dzedzinčanka, vidle do ruky a náá pipi :D:D za mláku? a to kam?? kam? čo teda ťa akože "poznám" zo zdravia, tak aj s priateľom ci jak? (dúfam, že som sa moc nesekla :D:D)