Romanticky darček

Príspevok v téme: Romanticky darček
Jozef92

Dobrý deň,
mam takovú menšiu dilemu pretože moja priateľka má onedlho narodeniny. Bude mať 19 rokov a ja neviem či nieje "staromódne" ked v deň narodenín k nej prídem s kyticou a bonbonierou a pozvem ju na večeru.
Je mi to trapne ale predtím som nemal vzťah a neviem ako to chodí.
Dakujem

blondula

sak ja viiim jak si to myslela :D ja som taky chameleon,ked som na dedine,tak som dedincanka a ked v meste,tak mestanka :D ked som prisla domov na navstevu z Rakuska,alebo Spanielska,tak ma nikto nespoznal jaka moderna "dama" zo mna bola :DDDDD ale niekedy v marci sa znova stahujem za "velku vodu" a dedinka mi bude chybat :-(

lulu22

ale to ja som nemyslela predsa v zlom, šak vííííš :D
hm, tak ja mám ešte aj teraz kamoša, ktorý miluje Škodovky 120 a stará sa o ňu s taaakou láskou :D ale našťastie vtááka na kapote nemá :D sme s ním boli na autíčku zo západu až v Starom Smokovci :D vidíš, tie autá mali niečo do seba :) :D

blondula

fiiiha.....to ty si mala stastie :D moj "frajir" prisiel az zo Zvolena do Topolcian na tej malinkej zelenej skodovocke,100vecka ci jak sa to vola ? :D on sa o nu staral,vnutri bol samy zeleny plys vsade,koberec zeleny a na kapote taky velky vtak nalepeny :DDDDD sedela som tam jak na serbli s kolenami pod bradou,strasne male auticko pre mna :DDDD

lulu22

blondula, no je to smutné, ale je to tak.. mám 20 ročnú kolegyňu a jej vlastná mama jej povedala (ona sa tým asi chváli či čo.. ) keď pre ňu prišiel najaký na aute, že fáro je pekné, choď :D ale či chlap v aute má nejaké IQ a je milý, to je jednooo .. hlavne nech má autooo :D
a ty si asi rodená dedinčanka, čo?

lulu22

ja si pamätám, keď pre mňa prišiel raz jeden môj ex na fábii a to som si hovorila, že waaaaaaaaaaaaaau aké fáro :D :)

lulu22

blondula, ono vieš, kedysi keď som mala 18r, tak by mi to tiež nevadilo na tom bicykli a priznám sa, že možno ani teraz. Ale dnešné také mladé baby sú už naučené na auťáky :D

blondula

lost... tak vtedy som to tak nevnimala,bolo to pre mna normalne :D neskor uz potom aj "skodofka" nejaka prisla :DDD