Romanticky darček

Príspevok v téme: Romanticky darček
Jozef92

Dobrý deň,
mam takovú menšiu dilemu pretože moja priateľka má onedlho narodeniny. Bude mať 19 rokov a ja neviem či nieje "staromódne" ked v deň narodenín k nej prídem s kyticou a bonbonierou a pozvem ju na večeru.
Je mi to trapne ale predtím som nemal vzťah a neviem ako to chodí.
Dakujem

blondula

ja som z dediny a pamätam si,ako sme sli s "frajirom" do druhej dediny na bicykli do pizzerie :DDD mali sme vyrocie,asi mesacne ci jake :DDD bolo aj naprsane,takze nebudem vysvetlovat dalej :DDD ale to bolo pred xy rokmi,teraz je doba moderna a neviem si predstavit,ako slapem na nejakej hrdzavej liberte so stipcom na gati,aby do retaze nevbehla a este k tomu drzim kyticu kvetin :DDD

lalidae

tak inak: kup kvety, maly darcek a vopred jej zavolaj, že prídeš, aby sa pripravila. O tej večeri nič nevrav, len si ju doma vyzdvihni a zober ju to restauracie.. ak poznas nejaku o ktorej ona este nevie, ze ste tam nikdy spolu neboli, bolo by to fajn - a aj prekvapenie :)

Lulu2011

inak k tým kvetom este, ludia maju pravdu, ze mini darcek skor, ja by som napr. kupila naramok z kristalu, ci ruzeninu, nestoji to vela a vzdy jej to bude pripominat teba a pozvanie na veceru by som dala do cervenej obalky a mas to :)

lalidae

Jozko, aj kytica a pozvanie na veceru by stacilo.. podla mna. Namiesto bonboniery, by ma potesila nejaka malickost (ja som dostala ceruzku s nejakou postavickou na konci a tesila som sa jak mala)