trapim sa:-(

Príspevok v téme: trapim sa:-(
patka2

ahojte. prosim vas, pomozte mi :-( mam taky problem, ze nikto ma nema v skole rad:-( neviem cim to je, mozno vyzorom, ale chalani si o mne stale nieco posuskavaju, hovoria mi ze ci nechces toho a toho.. :-( a ja uz neviem co mam robit, ako sa branit ked sa smeju..prosiim poradte mi, viem je to blba tema, ale trapi ma to velmi. diky ze vsetky odpovede

eluška

Ale čo by sa nedalo, chce to trocha cviku! Ale ak sa im páčiš, tak ti možno ani to nepomôže a budeš musieť zvoliť trocha inú taktiku. A nikdy sa nerozprávate aj normálne? Alebo áno, ale oni očas podpichnú?

patka2

eluška- mam 16
Ale neviem ako im to nemam davat na javo, aby som sa netrapila pred nimi.. ked mne sa to neda.. :-(

eluška

Mne sa to nestalo, takže ty budeš určite väčšia kočka, na mňa chalani dlabali a to tiež nebola žiadna výhra!Skús to viac nerozoberať a hlavne- nedávaj najavo, že si z toho smutná a zmätená...Koľko máš rokov? Aby som vedela, čo je to za puberťákov...tí tvoji spolužiaci.

patka2

ale ja neviem co si mam mysliet..neviem, ci ma ohovaraju, nadavaju mi alebo ci sa im pacim..lebo stale sa pozeraju na mna..a ja uz sa citim uplne blbo z toho, co si mam mysliet?nestalo sa aj vam to?

natty

chalani su proste taki... a hlavne vtedy, ked sa im niekto paci ;) urcite si mile, zlate dievca, a chalanom sa to paci.. len oni su strasne padavky a boja sa si to priznat... tak aby nestratili nejaku chlapcensku "hrdost" robia si proste srandu.... Netreba preto nariekat, oni ti za to nestoja ;) a mozno by nezaskodilo niekedy hrat s nimi ich hru, robit si trosku zabavu sama zo seba ;) Uvidis, chalani su divni, hlavne ti mladsi... Ked nebudes davat na sebe znat, ze ti vadi ako spravaju, ich to bavit prestane. Staci sa na nich usmiat alebo povedat "este nieco mate na srdci?" a nie hned sa preto trapit... :))

eluška

Patka, chalani asi vycítili, že ti to tak veľmi ubližuje, tak ich to baví a len tak ľahko baviť neprestane, pokiaľ si z toho budeš robiť ťažkú hlavu. Skús si z toho urobiť zábavu aj ty. Napr.:" a nechcela by si joža?" a ty s úsmevom a bez nervozity:" A jožko ma ľúbi? to bude asi sklamaný, ja mám už iného". Nehnevaj sa, netráp sa, lebo ľudia to vedia vycítiť a potom robia takéto veci. Oni keď uvidia, že ťa to už nehnevá a že máš z nich srandu, tak ich to dlho baviť nebude. Uvidíš, po čase si nájde inú "obeť."