Nie je ta kadernicka predrazena?

jankaaaaaaaaa

ako pisem, vela to nebolo, nato ze pouzila matrix farbu. v takych kadernictvach to tak stoji bezne vsade..
ale pisem, ze to by si zvladla aj ty sama doma. takze nato to bolo drahe.
ked si chces oddychnut od skoly tak zajdi na masaz ci do sauny alebo do fitka

natalia123

Urcite zbytocne vyhodene peniaze.Uz do kadernika nejaku dobu radsej nepojdem ...inak som tam isla aj preto, zeby som si trosku oddychla, po tych zapoctoch, aby mi pekne vyfukala vlasy, lebo dnes som mala modnu prehliadku, ale ked pisete, ze je to fatk vela, som este viac znechutena...Inak pouzivala znacku Metrix, ta znacka je fakt dobra a kvalitna vraj, ale aj tak...

blondula

boze ja som bola u kadernicky pred tyzdnom.mam strasne dlhe vlasy a chcela som to nejako zostrihat vpredu a z dlzky len do 3 cm.farbim si sama a to len raz za pol roka asi :D keby ste videli,ako mi to ostrihala na predu! !!!!a este mna sa pytala,ci to mam narovnako.bez skuliek som "slepa" jak patron,ale to,ze jedna strana bola asi o 1,5 cm kratsia by aj slepy videl !!!! ale platila som necelych 5 euro :DDD na to,ze vypadam jak debil je to az moc :DDD

jankaaaaaaaaa

tak tolko sa plati v kadernictvach so znackovou kozmetikou. je to bezne. ale na to co spravila je to fakt vela. ved tie odrastene korienky si mozes zafarbit aj sama doma.. alebo kamoska ti pomoze ci sestra alebo mama.. zbytocne vyhodene penizae by som povedala

natalia123

praveze nie na cele, len na tie odrastene....vlasy som mala farbene prednedávnom cele...akoze lutujem, ze som jej nic nepovedala nato, uz tam nikdy neidem...