Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem sa spravit

Príspevok v téme: Neviem sa spravit
ovidius

Cawte

Mam problem, ked trtkam moju krasnu holku,tak sexujeme pol hodky ale problem je ze sa neviem spravit a hambim sa ale som nadrzany jak parny valec a jebal by som ju do bezvedomia len sa neviem spravit ale som nazhaveny ale jednoducho to nejde co mam robit ? sexujem dva krat za den.
ja mam 22 a ona 17.

McJack

Zdravim,

mam jeden chulostivy problem.
Neviem sa spravit inak ako pri masturbacii, aj ked sa dlho milujem aj ked mi to robi ine dievca. Pri prvom sexe som bol spraveny po troch sekundach takze myslim ze je to mozne. Mam i zuzenu lredkozku takze i to moze byt priciou no ked to uz raz bolo tak si myslim ze to musi ist aj znova nie? na obriezku mam obavy ist, ci potom nebude sex horsi.
vdaka za rady

aika

tak ako ti radi wreck. skus nehu a pomalee pomaleeee milovanie.... kedysi som mala ten isty problem, a odvtedy viem ze sa netreba unahlit. pomalicky dalej zajdes :)

Bubu****

možno keby si masturboval už ako 14 ročný, mal by si skúsenosti sám so sebou a teraz by si nemal sexuálne problémy. Človek najprv musí poznať čo chce sám, skôr ako to má robiť s niekym iným. Ale aj tak si dávaj pozor aby tvoja "17 ročná priateľka nezačala robit eskortne služby". No a hlavne nezabudni používať gumu :-DDD

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviem sa spravit - Fórum - ZDRAVIE.sk