zlatý staphylococcus aureus

Príspevok v téme: zlatý staphylococcus aureus
wiking86

Dobrý deň, začnem takto pred polrokom ma operovali na pupočný pruh po operácii som bol vo velkých bolestiah aj par tyzdnov vraj to bolo z toho ze vnutorne sitie zle reaguje s mojim telom rana mi neustale hnisala (hnisa) a nechce sa stale uplne uzatvorit. Riesilo ma 5 chirurgov kazdy z nich mi ranu len cistil a prelepoval, posledny mi tam vlozil "lekarske striebro". Nejaky tyzden po jeho vybrati sa rana zahojila asi na 2 dni a dosdnes tam mam dierku cez ktoru vychadza hnis ci niekedy aj krv, dal som si urobit výter z rany a tam mi nasli STREDNE MASÍVNE STAPHYLOCOCCUS AUREUS cital som vela info na nete o tomto víruse no nic som sa nedocital o nich v pooperacných ranach ak s tym niekto ma skusenost bol by som rad aby mi to napisal a reagoval na moju temu dakujem

PS: koho mam na liecbu kontaktovat? chirurga ci obvodneho lekara?

manukaa

Jedine, co pomohlo na stafylokoka u mna, bol Manuka med - iherb.co Nechapem ako, ale zabral okamzite a este je aj cisto prirodny. Antibiotika mi uz liezli krkom, aj tak to nepomahalo, tak mi kamos povedal o tom liecivom mede. Este stale ho mam doma a ked je treba na ine veci, tak ho pouzivam, kedze z clankov som sa dopatrala k tomu, ze je siroko uciny na koooopec problemov.

RNG

Inac ucinnost citricidalu na rozne bakterie a ine som si zalohoval v tabulkach, ktore uz dnes zmizli z internetu, ale mozes ich stale najst na mojich strankach cez google.sk, ked tam uvedies moj nick a slovo citricidal.
Zialbohu, citricidal je uz tak stary prostriedok, ze sa povodne stranky okolo neho casto uz nedaju ani najst. Patentovany je od roku 1982 a pouzilo ho odvtedy mnoho milionov ludi, s uspechom a bez akychkolvek skodlivych nasledkov.
Na trhu je najma GSE z firmy NutriBiotic, kde je 33% povodneho citricidalu.
Vacsina novsich napodobnenim je ovela slabsia, takze ich nikdy neodporucam

RNG

Na stafylokoky stacia koncentracie citricidalu od 2 do 6 ppm,(2 do 6 mg na kiogram vahy) a taka koncentracia sa da vybudovat v celom tele pitim toho roztoku. Na potlacenie roznych probiotik treba koncentracie vacsie, ako 200 ppm, tj pitie toho roztoku citricidalu znici stafylokoky, ale nie probiotika.
Preto ho tu spominam tak casto ako lepsiu alternativu na atb.
Inac mozes ho pouzit aj na irigaciu(vyplach tej rany)na zrychlenie hojenia.

wiking86

jasne toto chapem ale ten dalacin C mam len od vcera, myslis ze ten roztok pomoze ked to je lokalna zalezitost niekde v operacnej rane? na co mi potom chcu robit dalsi zakrok po novom roku v mieste kde sa nachadza ta bakteria?

RNG

To nie je virus, ale bezna bakteria, ktora sa nachadza vsade okolo nas.A mohla sa tam dostat aj zo vzduchu pri operacii.
Odporucam ti pit roztok GSE, 60 kvapiek na liter vody, prestat brat ATB a napravit si crevnu floru, tj brat silne probiotika a krmit ich hromadou mikrovlaknin, nech sa mozu rozmnozit a obsadit creva, kde produkuju hromadu protilatok tak potrebnych v boji tela proti nakazam.
Uvedom si jedno, ked tie atb co si bral ti nepomohli za tyzden dva, preco si myslis(teda aj tvoj lekar) ze ti pomozu vobec? Jedno ale spravia naisto, znicia tio uzitocnu probioticku floru v crevach, ktora vyraba nielen vitaminy a pomaha travit jedlo, ale zaroven produkuje az 70% vsetkych protilatok, ktorymi sa potom telo brani proti roznym mikrobom A ty, ked beries ATB o tie protilatky prichadzas, prave naopak, v crevach sa ti rozmnozia rozne skodlive mikroby, na ktore su atb neucinne, lebo ich nemozu potlacit nase probiotika, ktore atb vyhubili.

wiking86

takze ten vírus je ich chyba to si aj myslim, no ja si myslim ci by som ten dalacin nemal obmedzit alebo vysadit? nerad by som si dal do smutku pecen ci creva, ci ladviny. ak to do 5 januara neprejde vraj to zas chirurgicky otvoria a napadnute vlakna vyrezu ci nejak tak, vycistia a este lokalne preliecia antibiotikami, to a byt postup co ma nasledovat, co na to hovoris ty RNG?

wiking86

takze ten vírus je ich chyba to si aj myslim, no ja si myslim ci by som ten dalacin nemal obmedzit alebo vysadit? nerad by som si dal do smutku pecen ci creva, ci ladviny. ak to do 5 januara neprejde vraj to zas chirurgicky otvoria a napadnute vlakna vyrezu ci nejak tak, vycistia a este lokalne preliecia antibiotikami, to a byt postup co ma nasledovat, co na to hovoris ty RNG?

RNG

Bakterie nevznikaju, na to treba vyvoj milionov rokov, ale sa prenasaju=infikuju
Operacna infekcia(nocosomial) stafylokokmi, vcitane MRSA je zialbohu dost bezna.
Kedze ti nan nezaberaju antibiotika, zrejme sa jedna o ten obavany nemocnicny druh, MRSA.
Okrem iontoforezy striebra nan zaberie aj roztok citricidalu/GSE, ako na vsetky stafylokoky a mnohe ine atb odolne druhy bakterii.Viac najdes cez Google.sk zadanim slov citricidal a mojho nicka.
Spravna probioticka crevna flora tiez velmi pomoze a zrejme tvoja je znicena po pouzivani tolkych antibiotik.
Na obnovenie ber silne probiotika a hromadu mikrovlaknin, nech sa maju moznost dostatocne rozmnozit a kolonizovat creva na vyse 90% celkovej populacie.

wiking86

Ahojte (dobrý deň) no dnes je po všetkých testoch a odberoch, do rany mi davaju kazdy den 1ml pentacilu (penicilin) a taktiez kazdych 6hod dalacin C , 300mg ten beriem v tabletkach .

Stale sa mi snazia nahovorit ze ten zlatý staphylococcus aureus vznikol tym ze moje telo neprijalo vnutorne šitie, je to podla vas mozne? mne sa zda ze sa snazia len vyhovaratiadne pooperacne problemy