prezraďte mi o tých čapíkoch

iliada

Nemas za co, ja som dakedy tiez zhanala infosky a myslim, ze som o hormonalke a tak vedela viac ako priemerny gynekolog:) Niekedy ti napisem viac o tych plodnych a neplodnych dnoch, ale tym sa netrap zatial. ked som bola na prehliadke nedavno, lekarka mi dala do ruky letak o merani teploty a zapisovani do grafu, ale kdeze to ja budem robit:) Tak cauko zatial.

grétuška

oukej, tak bežkaj pa pa, ja som tu každý deň-. keby niečo tak ti ešte tu napíšem. ale dakujem, že si mi pomohla. :)

iliada

dakujem, moja, uz budem koncit, priatel mi dojde z roboty (ja mam tyzden jarne prazdniny). My zeny to nemame lahke. Tebe mozno ten spermicid na kondomoch nerobi dobre, preto ta moze boliet. A treba dobre mazat, vtedy to tiez boli, ked nasucho alebo malo mokra. Tak sa drz a este sa tu zastav niekedy.

grétuška

juuuuj aka romantika :) tak veľa šťastia ti prajem....
noo, HAK už nechcem a ani nemyslím na to radšej. a kondomy môžem bohužiaľ len veeeeeľmi jemneee, sensitive, iné mi sposobuju bolesť:-/

iliada

gretuska, tak si mala klasicke neziaduce priznaky jedinca (ci jedinky :)) pri brani hak. Zalezi aj od toho, aky typ si brala. ja som nemala stastie na dobrych gynekologov, som veeelmi stihla a dostala som konske davky hormonov (35 mikrogramov). Odvtedy som vyskusala asi 4 znacky a skoncila som pri jednych, co mali len 20 mikro (najmenej na trhu). priatel potom videl v telke pitvu jednej, co zomrela na trombozu, lebo jej telo si myslelo, ze je nonstop tehotna (tak to je pri brani hak)a zacal sa o mna bat. Spoznali sme sa, ked som studovala na Slovensku, od zil v tom case asi 9 rokov v usa, tak som za nim dosla. veeelka laska:)

grétuška

tak to nie, ja som mala iné problémy... plynatosť, priberania, hromadila som vo mne voda, (či ako sa to povie), vracanie, naladovosť. len dve plus to malo, že to bolo ozaj ANTIBABY a nijake vyrazky... nie nie som tvoja neter :)

iliada

gretuska, tu latku,co obsahuju tie capiky obsahuju aj kondomy (ako ktore, ale ked mas spermicidne, tak je tam ta latka). Nie je to ziaden zazrak a samotne by som sa to teda bala pouzivat. Ako som pisala, bola by to ohromna revolucia v antikoncepcii, keby jeden cipok stacilo dat a bolo by to ok...

iliada

Nie si nahodou moja neter?:) Ta bude mat 21 rokov. Byvali sme pri New Yorku a minule leto sme prisli do Chicaga. ked som brala hak, nic mi to nerobilo, ale na brade sa mi spravili malinke cervene vyrazky. Po vysadeni zmizli. 3 mesiace po vysadeni mi ale menzes chodil nie nacas a ja som mala vzdy pravidelny. Kozna lekarka a endokrinolog a neurolog povedali - hak jednoznacne neodporucame. Asi vedia, o com hovoria. Nie je to bezpecne pchat do seba hormony a umelo si regulovat vajecniky...

gretuška

myslím, že ostaneme radšej pri kondómoch:)
lebo HAK ozaj už nikdy, rozmýšlala som nad týmito čapíkmi,ale asi by som im neverila:) takže tak a ďakujem za pochavlu, snažím sa:)kde v USA bývaš?