Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nieco ako mozgova prihoda????

Príspevok v téme: nieco ako mozgova prihoda????
boriskoo1

parkrat do mesiaca sa mi stava ze nahle sa dostanem asi na 5 minut do zvlastneho stavu, ked zrazu mi nejde zrozumitelne nieco povedat, ani moc akoby nevnimam co mi hovori niekto iny, ani nevnima ked nieco citam v tej chvili, akoby som bol uplne mimo a potom sa postupne dostanem do normalu. ci mto moze byt? parkrat sa mi stalo ze sa mi dalo spat potom, inak ale vacsinou fungujem normalne cely den dalej akoby sa nic nestalo. prosim poradte mi

tpch

Podla mna su to tiez epilepticke zachvaty, aj ta potreba spanku na to nasvedcuje. Urcite treba sa nechat vysetrit na neurologii.

oslo1

Chod za svojim obvodnym lekarom, nech ta posle na vysetrenie, najlepsie za neurologom.
To co popisujes vyzera ako focal (partial) seizure, apilepticky zachvat, hlavne ked to mavas casto, vsak to mavas vic krat do mesiacia, nie iba jednu nahodnu prihodu, ktora by sa dala ospravedlnit co ja viem nizkym tlakom, nickou hladinou cukru v krvi a pod.
Kludne mozes mat aj zuzenie ciev v mozgu, aneuryzmu a pod. S tymto nie je sranda, chod k svojmu lekarovi.
Prajem vela stastia

pozri-

prepac :)))) URAZAT a k problemu

RNG radi ohladom alternativnej mediciny a pise skusnosti o vselijakych alternativach...ktore za svojho zivota vyskusal aj an sebe...

ale ty musis prvom rade ist za lekarom...

pozri-

RNG je clovek ktory ma dost rokov na to aby ho tu mohol niekto URAZAL...

...a k tvojmu problemi-mal by si zajst za lekarom a nie tieto veci riesit na fore...tu ti nikto nepomoze...

boriskoo1

chcel som napr. veddiet ci uz ste o tom poculi alebo niekto nezaziva nieco podobne, alebo su to neni priznaky niecoho?

maruska123

ako nechapem, ked ma niekto taketo problemy, preco caka rady na laickom fore, preco radsej nezvdvihne svoju rit a nejde na vysetrenie k nejakemu neurologovi

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nieco ako mozgova prihoda???? - Fórum - ZDRAVIE.sk