Prečo mi tak ubližujú?

Príspevok v téme: Prečo mi tak ubližujú?
Kesidy

Ahojte ani neviem ako zacat mám veľmi zlý vzťah s rodičmi mám síce 28 ale trápi ma to.Pred 5rokmi mi umrela sestra a od tej doby často od mojich rodičov počúvam prečo umrela ona a nie JA!!!Asi si viete predstaviť ako mi je.Pritom som ja tá,ktorá výštudovala,vždy im pomáhala,nikdy sa neflákala teraz chodím na výšku,mám dobre platené zamestananie...proste ja by som s dieťaťom ako ja bol spokojná.Keď som si našla terajšieho manžela naši nevedeli zniesť to že som šťastná a sestra už nikdy nebude ničili mi život ako sa len dalo postarali sa o to aby môj muž prišiel o robotu ja tak isto,všade ma ohovárali,zalomili zámok na mojom byte,poškriabali auto manželovi...nechápem ako môže byť rodič taký zlý.čudujem sa že si ma po tom všetkom môj muž zobral asi ma ozaj milujem nebyť jeho tak už tu asi nie som.Snažím sa im vyhýbať ale to ich ešte viac vyprovokuje a vymýšľajú ako mi zase nejako znepríjemniť život.Niekedy si prajem ich smrť viem nemala by som ale načo ich mám?Moja sestra bola presný opak mňa jasné bola najmladšia tak sa jej všetko povolovalo a aj tak dopadla...myslím si že to medzi nami už nikdy nebude dobré ja ich k životu nepotrebujem.Ale je mi to ľúto pretože ja nemôžem za to že ona umrela a ja nie.

Simonella

to si robis srandu? uplne hroznee :((
smrt ich dcery ich musela riadne dostat, comu sa ani nedivim, ale toto ti povedat? ze si mala umriet ty? preco? maju byt radi ze maju este jednu dceru!
ale zaujimalo by ma..ako umrela tvoja sestra? nebolo to nieco medzi vami ze bud umrie ona alebo ty? a ona sa obetovala ? alebo ako? neviem to pochopi ianc, preco by toto vraveli...ale ak si s tym nemala nic spolocne tak naozaj zmen si cislo, neukazuj sa im na oci, uplne sa od nich distancuj a ako si sama napisala - nech si zvyknu, ze prisli aj o druhu dceru .
je to hrozne :( ale dufam ze aspon mas podporu u svojho manzela..

kesidy

Maoam aj ty si veľmi fajn a milá som rada že aspoň takto som spoznala super žienky môžem sa s vami rozprávať ako keby som vás už dlho poznala je to pekný pocit

Maoam

baby, ste fajn, zelam vam len to najlepsie, ludi, co zazili taketo a podobne je vela, treba byt doslednym, to jedine pomoze a hlavne zite svoj zivot a majte sa rady

zasluzite si lasku

Dinami

Kesidy, dakujem ti, aj ja ti prajem uz len stastny zivot, taky aky si predstavujes ty. A dakujem ti tiez za pochopenie, vies, nie je vela ludi (nastastie) s takymito skusenostami. Vela mi pomohlo uz len to, ze som to mohla povedat (napisat) cloveku, ktory zazil nieco podobne. Vies, som stastna, mam pekny zivot, ale niekedy, ked sa tak spatne pozeram do minulosti zistujem, ze pocitujem jedno velke prazdno. Niekedy si myslim, ze nie som plnohodnotny clovek, lebo ta cast zivota - detstvo mi chyba. Ale teraz sa sustredim na ine veci, rodinu, synceka. Chcem, aby moj syn bolo to najstastnejsie dietatko a nikdy nedopustim, aby zazil to co ja... Viem, aka je bolest dietata, ak mu ublizuje vlastny rodic. Je to najhorsia bolest.

kesidy

a čo sa týka toho poslať mojich rodičov k psychiatrovi aj to som skúšala keď som im to navrhla len som priliala olej do ohňa nevedeli pochopiť že to nemyslím v zlom ale naopak a tak vznikla zase hádka,nadávky,urážky...musia si zvyknúť že stratili aj druhú dcéru...

Kesidy

keď čítam všetky vaše názory uvedomujem si že máte pravdu a ďakujem vám za to častejšia sa presvedčujem o tom že oporu nájdem skôr v cudzích ľuďoch ako u tých najbližších.Dám na vaše rady toto sa musí raz skončiť a bez mi bude oveľa lepšie.Ani neviete ako mi je po prečítaní vašich odkazov lepšie,veľmi sa mi uľavilo že som sa mohla vyspovedať ste zlaté ja Vám prajem aby ste pociťovali len šťastie a lásku.

Maoam

atm: je to tazke, nie vzdy to vyjde, zavisi od toho, aki ti ludia naozaj su, to sa neda takto na zaklade par viet uplne odhalit

byt nou, skusim este toto, co sa tu pisalo, ale bude musiet byt velmi dosledna, co bude tazke

ak to nezaberie, tak smola, ale aspon si nebude vycitat, ze neurobila vsetko, co bolo v jej silach

potom je to proste ICH zlyhanie, nie jej, i ked uz teraz je to jasne, ale myslim, ze ona potrebuje este nieco urobit, aby to mohla lepsie uzavriet

atm

ja byt kesidy, tak od nich uz neocakavam nic. proste ich uplne vyciarknem zo zivota, tak ako Dinami a hotovo. aj keby mozno neskor cosi chceli a sa skontaktuju na mna, tak VELMI porozmyslam ci na to pristupim, pretoze je dost nepravdepodobne, ze u ludi ktori boli schopni spravat sa hentakym sposobom, moze vobec dojst k nejakej zmene. len co to moze otvorit stare zahojene rany

tpch

ano, inac to nema vyznam. Musia byt bez nej, inac to bude pokracovat donekonecna. Ak pocas tej doby absencie dcery nedojdu k tomu, ze prisli aj o druhu dceru len kvoli svojim chybam a zlyhaniam, potom su asi strateny pripad. Verim vsak, ze sa spamataju.
Od Kesidy to vsak bude chciet zatat zuby a vydrzat 100% izolaciu.