Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

V solarku sa mi neopaluje tvar ako to?

Príspevok v téme: V solarku sa mi neopaluje tvar ako to?
akcul

caute v slarku sa mi neopaluje tvar teda mozno len minimalne ale telo mam tmavsie a na tvari nevidim skoro ziadny rozdiel.. nemam velky pigmetovy rozdiel len tam kde som chcela byt najviac tmavsia som bleda stale..a tato sami nestavalo..vzdy som sa aj na slnku opalila pekne do hneda a odkedy som pred 3 rokmi brala roaccutane tak som vybledla a nie a nie si opalit tvar.. :-/ alebo nemate nejake dobre skusenosti so samoopalovakmi..? dakujem

pepenozdra

v Usa bsetky solaria krachli uz alebo krachuju lebo sposobuju rakovinu a to s tou tvarou je tak ze to aky si fototyp ircuje praveze tvar.ak by si bola povpdne tmavsi typ ako ja tak tvar by si mala spolu s rukamo mat najtmavsiu be priameho slnenia pretoze mas ich furd odkryte.Nesln sa v solariu a v lete uz vobec nie znicis si plet.moja sestra je bledy typ vobec ju slnko nechyti kupila som jej to co vsetci kozny lekarky pouzivaju samoopalovacie slnko si zmiesaj s telovym mliekom a to so natieraj raz za 4,5 dni.ak mas mliecnu plet si znicis plet.to mlieko ti da nadych opalenia bez toho aby sisi nicila plet.aj na kupalusko to mozes pouzit.solarium sposobuje rakovinu.

jaaaa

Výborný samoopalovák, s ktorým som veľmi spokojná je z Yves Rocher, tam predávajú dvojaké odtiene, aj keď som bledá blondínka vyhovuje mi viacej ten tmavší, lebo bledý moc nieje tak vidieť. Tam poskytujú aj peeling, ktorý je tiež super. Nemám zo samoopalováku žiadne flaky a každý sa ma pýta aký samoopalovák kupujem keď vyzerá tak dobre a bez flakov. caute

pipi49

to s tými porami ti moc neviem povedat lebo mne to nezanecháva na tvári nič ale u každého inak no :) ...a ja si ho nanášam tak, že spravím jeden večer peeling, a natriem...na další den ráno sa osprchujem ale umyjem si mydlom len nevyhnutné miesta a nepoužijem ani krém natelo aby som si večer zase mohla naniest samoopalovák a nemusela už robit peeling..lebo v ich návode na použitie sami píšu, že spravit peeling iba raz a pokial farba nevyhovuje tak na další den opat naniest samoopalovák ale už bez peelingu...pro každom produkte je napísané na internete či sa môže aj na tvár, tak si kuk preistotu aby som ti zle nepovedala :)

TamaraNa

pipi ďakujem, ja chcem tiež kúpiť ten fake bake pretože som používala doteraz len samé lacné ako balea, garnier a boli otrasné a johnsons ktorý mi sedel už neviem nájsť. Len sa ešte chcem spýtať, fake bake original - nezapcháva sa tá farba do pórov? nemám extra veľké skúsenosti so samoopaľovakmi keďže ich neviem správne používať....tak preto sa pýtam a ešte jedna vec: keď si ten samoopaľovak dám večer, ráno sa osprchujem, budem mať teda požadovaný odtieň ale večer sa samozrejme po celom dni opäť osprchujem nebudem mať fľaky a škrvrny keď si ten peeling neurobím? pretože ke´d som používala samoopaľ. tak som si musela pravidelne robiť peeling každý večer a + sa potom natrieť nanovo lebo sa mi urobili fľaky najmä na rukách a hrudníku....nie sú nejaké zaručené návody ako sa správne natierať? a fake bake original sa môže používať aj na tvár?

pipi49

no podla toho aký samoopalovák používaš..niektoré sa musia každý den aby sa chytili daný odtieň, a ja používam fake bake ktorý by mal vydržat na tele asi týžden...takže pred prvým natretím si spravím dôkladný peeling, prvýkrát som si kúpila obyčajný peeling Balea ale obsahoval olej a na pokožke mi zanechal film takže sa mi samoopalovák hned zmyl a bola som flakatá a hladat sa mi nejaký ktorý neobsahuje žiaden olej ani nič podobné sa mi už nechcelo tak som si kúpila aj peeling značky fakebake...a pokial mi farba po prvom natretí nevyhovuje tak aj nadruhý deň sa natriem ale touž bez peelingu :) ale samozrejme ani vtedy si nedávam naseba žiaden krém ani sprchový gel ktorý by zabrániil dobrému vstrebaniu samoopalovacieho do pokožky

TamaraNa

petaVinn a pipi49
a aby mi neostali fľaky po samoopaľovaku musim si pri každodennom sprchovani robiť peeling tela? alebo ako?

petaVinn

Ja na Fake Bake nemozem povedat kriveho slova, farba super a cierny, len ked ho nanesiete a posobi. Po 3 hodinach ho zmyjem ako je pisane v navode, zostane uz len pekne opalenie :-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

V solarku sa mi neopaluje tvar ako to? - Fórum - ZDRAVIE.sk