Estetická operácia očných viečok

vendulka55

aha tak to asi nieje ani tak hrozne, predsa len clovek musi chodit aj do prace, a nemozem si dovolit nejak dlho byt mimo, ja som videla nejake obrazky ako vyzeraju tie modriny, no je to zle ale po zahojeni su to dobre vysledky :)

sylvia12

hojenie po operacii neje zdhlave, asi tak 2 tyzdne, pripadne su masticky alebo nieco take na modriny co to urychluje

vendulka55

dakuejm, este sa chcem spytat., ako to je po tej operacii, ako dlho sa to hoji, pripadne aky je u nich postup objednania a pod

silvia12

no v ba je excelens, urcite pre operaciu viecok doporucujem, klinika je na urovni, moderne prostredie, cenovo to az tak neviem porovnat s ostatnymi ale myslim ze v tomto sa to velmi nelisi, ide skor o profesionalitu

vendulka55

mozem poprosit nejaku konkretnu v bratislave ? zatial to len zistujem cena a pod za takuto operaciu, kde sa to oplati, chcem dobru kliniku, penazne to ci tak vyjde viacej takze na to by som tak nehrala :)

radimka

ja som v bratislave bola za panom Kurisom, velmi mily pan, vsetko podrobne vysvetli, v celej klinike musim povedat ze je velmi prijmne a na urovni. proste moderna klinika, v tejto dobre by tak mali fungovat vsetky

maja1145

ahoj, ja som zacala uvazovat o operacii viecok v 40ke, pravdaze bolo to hlavne z estestickej stranky, ale po operacii som zistila ze mi to pomohlo vo viacerych smeroch, stale mi slzili oci a citila som sa neustale unavena, pravdaze tomu clovek niekedy nedava taku mieru ale po vysetreni ma na to doktor upozornil ze aj to moze idna z pricin

carina

Caute baby, o kosiciach tu tiez bola rec ale meno chirurga ani kliniku som nevidela. Ak niektora mate dobre skusenosti poprosim odporucit. Dakujem pekne